Версiя для друку

Громадська рада доброчесності

Перелік громадських об’єднань, які визнані Комісією такими, що відповідають вимогам до участі у зборах представників громадських об’єднань для створення Громадської ради доброчесності:

  1. Громадська організація «Центр демократії та верховенства права».

      Кандидат:

    1. Чижик Галина Віталіївна.

  2. Центр політико-правових реформ.

      Кандидати:

    1. Куйбіда Роман Миколайович.
    2. Жернаков Михайло Володимирович.
    3. Середа Максим Леонідович.
    4. Гринь Тетяна Ігорівна.
    5. Марусенко Роман Ігорович.
    6. Маслов Леонід Клавдійович.
    7. Шепель Тарас Петрович.

  3. Громадська організація «Всеукраїнська громадянська платформа «Нова країна».

      Кандидати:

    1. Козленко Володимир Григорович.
    2. Корховий Ігор Григорович.

  4. Громадська організація «Трансперенсі Інтернешнл Україна».

      Кандидати:

    1. Жернаков Михайло Володимирович.
    2. Маселко Роман Анатолійович.
    3. Титич Віталій Миколайович.
    4. Варишко Петро Васильович.
    5. Соловйова Марина Михайлівна.
    6. Смирнова Катерина Іванівна.

  5. Громадська організація «Громадський люстраційний комітет».

      Кандидати:

    1. Смирнова Катерина Іванівна.
    2. Варишко Петро Васильович.

  6. Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України».

      Кандидати:

    1. Бугай Денис Володимирович.
    2. Стоянов Артем Дмитрович.
    3. Верланов Сергій Олексійович.
    4. Савчук Андрій Володимирович.
    5. Мілютін Арсен Євгенович.

  7. Сумська обласна молодіжна громадська організація «Європейський вимір.

      Кандидат:

    1. Сухоставець Роман Миколайович.

  8. Громадська організація «Центр ЮЕЙ».

      Кандидат:

    1. Соколенко Наталія Анатоліївна.

  9. Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан».

      Кандидати:

    1. Моторевська Євгенія Сергіївна.
    2. Соловйова Марина Михайлівна.
    3. Титич Віталій Миколайович.
    4. Маселко Роман Анатолійович.
    5. Чорна Катерина Павлівна.

Перейти на початок