Версiя для друку

Оголошення від 04 серпня 2014 року

04.08.2014. Вища кваліфікаційна комісія суддів України відповідно до статей 74, 76, частин 2 та 3 статті 80 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» повідомляє про підготовку матеріалів щодо обрання кандидатів на посаду судді безстроково та переведення суддів, обраних безстроково, до іншого суду:

  • Плечищевої Оксани Валентинівни на посаду судді Оріхівського районного суду Запорізької області;
  • Кваші Антоніни Валеріївни, Сидорова Євгенія Вікторовича, Гайдук Світлани Володимирівни, Антонюк Марини Станіславівни, Кравця Дмитра Івановича, Пономаренко Наталії Василівни, Волокітіної Наталії Борисівни на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва;
  • Шлапака Дмитра Олеговича, Каленяка Руслана Анатолійовича, Романчук Руслани Вікторівни, Чернюка Ігоря Володимировича, Воробйова Володимира Володимировича на посаду судді Вінницького міського суду Вінницької області;
  • Сінєльніка Руслана Васильовича на посаду судді Заводського районного суду міста Запоріжжя;
  • Джали Сергія Юрійовича на посаду судді Мостиського районного суду Львівської області;
  • Смаги Сергія Валерійовича на посаду судді Семенівського районного суду Чернігівської області;
  • Масленикова Олександра Акимовича на посаду судді Кілійського районного суду Одеської області;
  • Кадигроб Світлани Миколаївни на посаду судді Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області;
  • Єсауленко Марини Володимирівни, Горбенко Наталії Олександрівни на посаду судді Артемівського районного суду міста Луганська;
  • Кулик Вікторії Борисівни на посаду судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя;
  • Бугрія Володимира Михайловича на посаду судді Октябрського районного суду міста Полтави;
  • Левківа Андрія Івановича, Олещука Богдана Тарасовича на посаду судді Збаразького районного суду Тернопільської області;
  • Пархоменко Ірини Олександрівни на посаду судді Шахтарського міськрайонного суду Донецької області;
  • Соловйова Олега Леонідовича на посаду судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області;
  • Демочка Дмитра Олександровича на посаду судді Першотравневого районного суду Донецької області;
  • Гапоненка Романа Васильовича на посаду судді Великолепетиського районного суду Херсонської області;
  • Ощинської Юлії Олександрівни на посаду судді Пирятинського районного суду Полтавської області;
  • Носова Володимира Володимировича на посаду судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області;
  • Краснопольської Людмили Петрівни на посаду судді Новоархангельського районного суду Кіровоградської області;
  • Базана Любомира Теодоровича, Вийванка Олега Михайловича на посаду судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
  • Воронкова Дениса Володимировича, Березнікова Олександра Володимировича на посаду судді Червоногвардійського районного суду міста Макіївки Донецької області;
  • Тімченко Олени Валеріївни на посаду судді Сихівського районного суду міста Львова;
  • Астахової Олександри Олександрівни, Галагана Віталія Івановича, Метелешко Оксани Василівни, Войцеховської Яни Вікторівни на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва;
  • Овчарика Василя Миколайовича на посаду судді Ічнянського районного суду Чернігівської області;
  • Попова Віталія Валерійовича на посаду судді Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
  • Борсука Валерія Олексійовича на посаду судді Чемеровецького районного суду Хмельницької області;
  • Гедз Богдани Михайлівни, Пилипюк Галини Миколаївни на посаду судді Залізничного районного суду міста Львова;
  • Фарини Лідії Юріївни на посаду судді Сокальського районного суду Львівської області;
  • Трачової Оксани Дмитрівни на посаду судді Савранського районного суду Одеської області;
  • Місюри Катерини Володимирівни на посаду судді Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області;
  • Гули Людмили Василівни, Ковалишин Наталії Іванівни на посаду судді Стрийського міськрайонного суду Львівської області;
  • Мотрука Миколи Івановича, Шевчук Любави Павлівни, Васильєвої Тетяни Юріївни на посаду судді Вінницького районного суду Вінницької області;
  • Суботіна Андрія Валерійовича на посаду судді Фастівського міськрайонного суду Київської області;
  • Радосюка Андрія Васильовича на посаду судді Лановецького районного суду Тернопільської області;
  • Ковальчук Олени Валеріївни на посаду судді Каланчацького районного суду Херсонської області;
  • Юдіна Євгена Олександровича на посаду судді Харківського районного суду Харківської області;
  • Черних Оксани Миколаївни на посаду судді Сумського районного суду Сумської області;
  • Погорєлова Ігоря Вікторовича на посаду судді Іванівського районного суду Одеської області;
  • Балаби Оксани Анатоліївни на посаду судді Коропського районного суду Чернігівської області;
  • Рудюка Олексія Дмитровича на посаду судді Вишгородського районного суду Київської області;
  • Ларіної Ольги Віталіївни на посаду судді Куйбишевського районного суду міста Донецька;
  • Корецької Вікторії Віталіївни на посаду судді Ківерцівського районного суду Волинської області;
  • Мовчана Дмитра Валентиновича, Приходченко Олени Сергіївни на посаду судді Ленінського районного суду міста Дніпропетровська;
  • Бобуйка Ігоря Анатолійовича, Черевка Сергія Павловича, Коблової Ольги Дмитрівни, Сегеди Олени Михайлівни на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси;
  • Пендюри Леоніда Олександровича на посаду судді Біляївського районного суду Одеської області;
  • Трофименко Лариси Романівни на посаду судді Ленінського районного суду міста Донецька,
  • Папариги Варвари Анатоліївни на посаду судді Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
  • Білика Олександра Володимировича, Бондаренко Галини Вікторівни на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва;
  • Косик Світлани Миколаївни на посаду судді Машівського районного суду Полтавської області;
  • Задорожка Дмитра Анатолійовича на посаду судді Василівського районного суду Запорізької області;
  • Худіної Олени Олександрівни на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області;
  • Ляху Генадія Олександровича на посаду судді Новоселицького районного суду Чернівецької області;
  • Марусяк Марії Олексіївни на посаду судді Рахівського районного суду Закарпатської області;
  • Бацуци Віталія Михайловича, Третьякової Оксани Олегівни, Горбасенка Павла Володимировича на посаду судді господарського суду Київської області;
  • Добрелі Наталі Сергіївни, Смірнової Олени Володимирівни, Шатернікова Миколи Івановича на посаду судді господарського суду Харківської області;
  • Спиридонової Надії Олександрівни на посаду судді господарського суду Сумської області;
  • Назаренко Наталії Григорівни, Первушина Юрія Юрійовича на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області;
  • Кабакової Віти Григорівни на посаду судді господарського суду Кіровоградської області;
  • Лабунської Тетяни Іванівни на посаду судді господарського суду Вінницької області;
  • Гевка Володимира Львовича на посаду судді господарського суду Тернопільської області;
  • Невінгловської Юлії Михайлівни на посаду судді господарського суду Одеської області.
Перейти на початок