Версiя для друку

Оголошення від 13 листопада 2013 року

13.11.2013. Вища кваліфікаційна комісія суддів України відповідно до статей 74, 76, 80 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» повідомляє про підготовку матеріалів щодо обрання кандидатів на посаду судді безстроково:

  • Слєзка Тімура Васильовича на посаду судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;
  • Онищенко Тетяни Сергіївни на посаду судді Севастопольського апеляційного господарського суду;
  • Яризька Володимира Олександровича на посаду судді Харківського апеляційного адміністративного суду;
  • Кравченко Наталії Олександрівни на посаду судді Ленінського районного суду міста Луганська;
  • Кірєєва Родіона Володимировича на посаду судді Печерського районного суду міста Києва;
  • Іщенко Христини Валеріївни на посаду судді Казанківського районного суду Миколаївської області;
  • Гуцалюка Олександра Володимировича – Комсомольського районного суду міста Херсона;
  • Токмакової Алли Петрівни на посаду судді Валківського районного суду Харківської області;
  • Васильцової Ганни Анатоліївни на посаду судді Приазовського районного суду Запорізької області;
  • Купіної Марини Анатоліївни на посаду судді Дзержинського районного суду міста Харкова;
  • Рибнікової Марини Миколаївни на посаду судді Коростишівського районного суду Житомирської області;
  • Дзюбановського Юрія Ігоровича, Братасюка Віктора Миколайовича на посаду судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
  • Плахтій Інни Борисівни, Артиша Ярослава Даниловича, Черняка Владислава Валерійовича на посаду судді Луцького міськрайонного суду Волинської області;
  • Приступи Дмитра Івановича на посаду судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області;
  • Літвин Ольги Олексіївни на посаду судді Новгород-Волинського міськрайонного суду Житомирської області;
  • Пісоцької Ольги Володимирівни на посаду судді окружного адміністративного суду міста Києва;
  • Кириленко Олени Олександрівни на посаду судді окружного адміністративного суду міста Севастополя;
  • Дмитришеної Руслани Миколаївни, Вільчинського Олександра Ванадійовича, Жданкіної Наталії Володимирівни, Поліщук Ірини Миколаївни, Воробйової Інни Анатоліївни, Чернюк Алли Юріївни на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду;
  • Абдукадирової Каріне Ескендерівни, Буряк Ірини Володимирівни на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду;
  • Зіньковського Олександра Анатолійовича на посаду судді Миколаївського окружного адміністративного суду;
  • Білової Ольги Валентинівни, Шевченка Олександра Володимировича на посаду судді Харківського окружного адміністративного суду;
  • Серги Світлани Михайлівни, Клочка Костянтина Івановича на посаду судді Полтавського окружного адміністративного суду;
  • Черняхович Ірини Едуардівни, Чернової Ганни Валеріївни на посаду судді Житомирського окружного адміністративного суду;
  • Баргаміної Наталії Миколаївни на посаду судді Чернігівського окружного адміністративного суду;
  • Панікара Ігоря Вікторовича на посаду судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду;
  • Кучеренко Оксани Іванівни на посаду судді господарського суду Черкаської області;
  • Тинка Олександра Сергійовича на посаду судді господарського суду Чернівецької області;
  • Соловей Людмили Анатоліївни, Шніт Альони Василівни на посаду судді господарського суду Житомирської області;
  • Фартушка Тараса Богдановича на посаду судді господарського суду Львівської області
Перейти на початок