Версiя для друку

Оголошення від 14 серпня 2014 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України відповідно до статей 74, 76, частин 2 та 3 статті 80 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» повідомляє про підготовку матеріалів щодо обрання кандидатів на посаду судді безстроково та переведення суддів, обраних безстроково, до іншого суду:

  • Заверюхи Валентина Олексійовича, Матяш Таїсії Леонідівни, Савицького Сергія Ігоровича на посаду судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області;
  • Гамулу Бориса Степановича на посаду судді Камінь-Каширського районного суду Волинської області;
  • Бібіка Миколи Миколайовича на посаду судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська;
  • Митрофанової Євгенії Геннадіївни, Федотової Вікторії Миколаївни на посаду судді Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області;
  • Баруліної Тамари Євгенівни на посаду судді Ленінського районного суду міста Запоріжжя;
  • Тростенюка Вячеслава Анатолійовича на посаду судді Фрунзівського районного суду Одеської області;
  • Сухоручко Юлії Олександрівни на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області;
  • Пащенко Тетяни Павлівни на посаду судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області;
  • Лактіної Марини Олексіївни на посаду судді Жовтневого районного суду міста Харкова;
  • Строгової Ганни Григорівни на посаду судді Криворізького районного суду Дніпропетровської області;
  • Афанасьєвої Юлії Олегівни, Попович Тамари Миколаївни на посаду судді Дебальцевського міського суду Донецької області;
  • Білоусової Олени Миколаївни на посаду судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області;
  • Гелети Світлани Михайлівни, Глазька Сергія Михайловича, Прилипчука Олександра Анатолійовича, Павлічек Вікторії Олександрівни, Кунець Олени Миколаївни на посаду судді Сумського окружного адміністративного суду;
  • Боднарюка Олега Васильовича на посаду судді Чернівецького окружного адміністративного суду;
  • Кузьменко Анни Ігорівни, Соколової Олени Анатоліївни, Дегтярьової Ольги Вікторівни, Шейко Тетяни Іванівни, Шрамко Юлії Теодорівни на посаду судді окружного адміністративного суду міста Києва;
  • Каленюк Жанни Василівни, Волдінера Фелікса Арнольдовича на посаду судді Волинського окружного адміністративного суду;
  • Гордієнко Тетяни Олександрівни, Птичкіної Вероніки Володимирівни, Мороза Андрія Олександровича, Брагара Віталія Станіславовича на посаду судді Миколаївського окружного адміністративного суду;
  • Маєцької Наталії Дмитрівни, Іванчулинця Дмитра Васильовича, Дору Юрія Юрійовича, Луцовича Михайла Михайловича на посаду судді Закарпатського окружного адміністративного суду;
  • Прасова Олександра Олександровича, Татаринова Дмитра Вікторовича, Артоуз Олесі Олександрівни на посаду судді Запорізького окружного адміністративного суду;
  • Тарасишиної Оксани Миколаївни, Бойко Людмили Миколаївни, Цховребової Маргарити Георгіївни на посаду судді Одеського окружного адміністративного суду;
  • Шевчука Олександра Петровича на посаду судді Хмельницького окружного адміністративного суду;
  • Морської Галини Михайлівни, Василяки Дмитра Костянтиновича на посаду судді Херсонського окружного адміністративного суду;
  • Зозулі Дмитра Петровича, Махаринця Дмитра Євгенійовича, Щербакова Володимира Валерійовича на посаду судді Рівненського окружного адміністративного суду;
  • Чубар Тетяни Миколаївни, Гаврилюка Василя Олексійовича, Тимошенко Валентини Петрівни, Руденко Алли Василівни, Гайдаш Віталіни Анатоліївни на посаду судді Черкаського окружного адміністративного суду;
  • Потолової Ганни Володимирівни, Рищенка Андрія Юрійовича на посаду судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду;
  • Загацької Тетяни Василівни, Голуб Вікторії Анатоліївни, Зеленова Андрія Сергійовича, Михайлик Аліни Сергіївни на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду;
  • Альчука Максима Петровича на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду;
  • Мричко Наталії Іванівни, Крутько Олени Василівни, Сподарик Наталії Іванівни на посаду судді Львівського окружного адміністративного суду;
  • Спиридонової Віри Олександрівни, Колеснікової Ірини Сергіївни на посаду судді Київського окружного адміністративного суду;
  • Липи Володимира Анатолійовича, Панкеєвої Вікторії Анатоліївни на посаду судді Житомирського окружного адміністративного суду;
  • Єгупенка Владислава Вадимовича, Шляхової Олени Миколаївни, Супруна Юрія Олександровича, Мороко Анастасії Сергіївни на посаду судді Харківського окружного адміністративного суду;
  • Черниш Ольги Анатоліївни на посаду судді Кіровоградського окружного адміністративного суду;
  • Грицюка Петра Петровича, Шумея Михайла Володимировича, Микитюка Романа Васильовича на посаду судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду;
  • Захарової Олени Вячеславівни на посаду судді Луганського окружного адміністративного суду;
  • Романенко Альбіни Василівни на посаду судді господарського суду Чернігівської області;
  • Коткова Олександра Васильовича на посаду судді господарського суду міста Києва;
  • Рима Тараса Ярославовича на посаду судді господарського суду Львівської області;
  • Білецької Людмили Миколаївни на посаду судді Вищого господарського суду України.
Перейти на початок