Версiя для друку

Презентовано моніторинговий звіт щодо стану незалежності суддів в Україні

Презентовано моніторинговий звіт щодо стану незалежності суддів в Україні

16 грудня 2014 року Голова Комісії Сергій Козьяков взяв участь у роботі круглого столу «Презентація та обговорення результатів моніторингу стану незалежності суддів в Україні».

Центром суддівських студій за сприяння Ради суддів України запроваджено моніторинг стану незалежності суддів в Україні, який був проведений у вересні-жовтні 2014 року в рамках проекту Ради Європи «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні» за підтримки Уряду Швеції.

На круглому столі відбулось оприлюднення моніторингового звіту, підготовленого за результатами опитування суддів, адвокатів, громадськості щодо дотримання конституційного принципу незалежності суддів в Україні. Учасники заходу обмінялись думками щодо висновків та рекомендацій, запропонованих експертами у звіті. Зокрема, обговорювались питання інституційної, процесуальної, особистісної незалежності суддів, а також професійної кар’єри та дисциплінарної відповідальності суддів.

Як зазначив С. Козьяков, Вища кваліфікаційна комісія суддів України у своїй діяльності максимально використовуватиме результати моніторингового звіту. Голова Комісії подякував директору Центру суддівських студій Наталії Верещінській за проведену роботу.

Присутній на заході Директор Генерального департаменту з прав людини Ради Європи, Спеціальний радник Генерального секретаря Ради Європи Крістос Джакомопулос відзначив важливу роль моніторингового звіту у процесі подальшого реформування судової системи.

Прес-служба Комісії

Вci новини
Перейти на початок