Версiя для друку

Створено Громадську раду доброчесності

Створено Громадську раду доброчесності

11 листопада 2016 року у приміщенні Комісії відбулися збори представників громадських об’єднань, які були визначені Комісією як такі, що відповідають вимогам Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і можуть брати участь у зборах з метою створення Громадської ради доброчесності.

До Громадської ради доброчесності увійшли представники усіх дев’яти громадських об’єднань, які були допущені до участі у зборах: Центру демократії та верховенства права, Центру політико-правових реформ, Всеукраїнської громадянської платформи «Нова країна», Трансперенсі Інтернешнл Україна, Громадського люстраційного комітету, Асоціації правників України, Європейського виміру, Центру ЮЕЙ, Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан».

За результатами голосування обрано 20 членів Громадської ради доброчесності:

 1. Варишка Петра Васильовича,
 2. Верланова Сергія Олексійовича,
 3. Гринь Тетяну Григорівну,
 4. Жернакова Михайла Володимировича,
 5. Козленка Володимира Григоровича,
 6. Куйбіду Романа Олексійовича,
 7. Марусенка Романа Ігоровича,
 8. Маселка Романа Анатолійовича,
 9. Маслова Леоніда Клавдійовича,
 10. Моторевську Євгенію Сергіївну,
 11. Савчука Андрія Володимировича,
 12. Середу Максима Леонідовича,
 13. Смирнову Катерину Іванівну,
 14. Соколенко Наталію Анатоліївну,
 15. Соловйову Марину Михайлівну,
 16. Сухоставця Романа Миколайовича,
 17. Титича Віталія Миколайовича,
 18. Чижик Галину Віталіївну,
 19. Чорну Катерину Павлівну,
 20. Шепеля Тараса Петровича.

Голова Комісії Сергій Козьяков та секретар кваліфікаційної палати Комісії Станіслав Щотка привітали членів Громадської ради доброчесності з обранням до її складу

«Вітаю всіх із цією визначною подією. Найщиріша подяка представникам громадських об’єднань, які працювали конструктивно. Також вітаю тих, кого було обрано до Громадської ради доброчесності. Я бачу вашу роботу такою, що базуватиметься на засадах конструктивного громадянського лідерства», –  сказав Станіслав Щотка. – Перед вами поставлено серйозні завдання. Ви обиратимете керівні органи, створюватимете і затверджуватимете свою нормативну базу, де можуть бути камені спотикання. Я рекомендую вам орієнтуватися на кінцевий результат, а не на можливі ситуативні переваги, які може хтось із вас отримати. Це не формальне лідерство, а лідерство в рамках виконаної роботи. Станьте кращими у вирішенні завдань, які стоятимуть перед вами. Ми, члени ВККСУ, обіцяємо бути уважними до вашої роботи. У вас чудовий склад – 13 чоловіків і 7 жінок. Це певний гендерний успіх. Серед вас шестеро мають науковий ступінь, з яких один доктор наук. Попереду два роки плідної праці! Бажаю вам успіхів!»

Довідково. Громадська рада доброчесності згідно зі статтею 87 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» створюється з метою сприяння Вищій кваліфікаційній комісії суддів України у встановленні відповідності судді (кандидата на посаду судді) критеріям професійної етики та доброчесності для цілей кваліфікаційного оцінювання.

Вci новини
Перейти на початок