Версiя для друку

Робоча зустріч керівництва Комісії з представниками Проекту USAID «Справедливе правосуддя» та Національної школи суддів України

Робоча зустріч керівництва Комісії з представниками Проекту USAID «Справедливе правосуддя» та Національної школи суддів України

22 травня 2013 року у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбулась робоча зустріч керівництва Комісії з представниками Проекту USAID «Справедливе правосуддя» та Національної школи суддів України.

Учасники зустрічі обговорили результати співпраці Національної школи суддів України та Проекту USAID «Справедливе правосуддя».

Як зазначив керівник Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девід Вон, дуже активну співпрацю розгорнуто зі школою в багатьох напрямках. «Ми зараз реалізуємо важливу інноваційну програму сертифікації судового адміністрування для працівників судів. До неї залучено 40 керівників апаратів українських судів. Інша програма – підготовка 3 навчальних курсів для суддів, які проходять спецпідготовку та підвищення кваліфікації. А ще ми працюємо над розробкою настільної книги судді», - сказав Д.Вон.

Представники Проекту також висловили рекомендації для НШСУ. Зокрема щодо удосконалення внутрішньої структури та злагодженого функціонування підрозділів школи, а також налагодження системи взаємодії між структурними підрозділами НШСУ в Києві та регіональними відділеннями.

Ігор Самсін, Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України вважає слушними рекомендації фахівців Проекту USAID «Справедливе правосуддя» та висловив переконання в тому, що необхідно не зупинятись на досягнутому, а постійно вдосконалюватись. «Ми повинні максимально використовувати допомогу, яку надає нам Проект, адже експерти приїжджають і від’їжджають, і постійно їхньої допомоги не буде. Тому потрібно увесь позитивний досвід реалізовувати. У нас однакові завдання – це кваліфікація судді, це його моральні і ділові якості. Це те, чого ми хочемо дати суспільству. І саме ВККСУ та НШСУ покликані це робити», - підкреслив І.Самсін.

За результатами обговорення присутні погодились частіше зустрічатись і вирішувати нагальні питання, аби спільна робота давала більш якісний результат.

Перейти на початок