Версiя для друку

Активісти громадських організацій побували на особистому прийомі громадян у Комісії

Активісти громадських організацій побували на особистому прийомі громадян у Комісії

17 серпня 2016 року заступник Голови Комісії – голова дисциплінарної палати Патрюк Микола Васильович, зустрівся з представниками громадських організацій.

На особистому прийомі побували представники ВГО «Шлях українців», МБФ «Відродження духовності нації» та інші. Загалом, Микола Патрюк спілкувався з 4 громадянами, які звернулися до Комісії щодо неналежної поведінки суддів міста Києва та Київської області.

Член Комісії надав роз’яснення з порушених питань, звернув увагу на повноваження Вищої кваліфікаційної комісії суддів, порядок розгляду скарг (заяв) щодо поведінки судді, а також поінформував громадян про стан розгляду поданих скарг (заяв). Водночас Микола Патрюк нагадав, що 30 вересня цього року Комісія припиняє розгляд дисциплінарних проваджень та передає усі матеріали щодо дисциплінарної відповідальності суддів до Вищої ради правосуддя відповідно до положень Закону України «Про судоустрій та статус суддів».   

На думку скаржників, основною проблемою в судах України є безкарність суддів. При цьому громадяни зазначили, що існує багато суддів, які приймають законні та справедливі рішення. Громадські активісти схвально оцінили роботу Комісії та наголосили на можливості співпраці.

Вci новини
Перейти на початок