Версiя для друку

Голова Комісії Сергій Козьяков провів робочу нараду за результатами аудиту, проведеного Рахунковою палатою

Голова Комісії Сергій Козьяков провів робочу нараду за результатами аудиту, проведеного Рахунковою палатою

12 серпня 2016 року Голова Комісії Сергій Козьяков провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів секретаріату Комісії щодо звіту Рахункової палати за результатами аудиту ефективності використання бюджетних коштів для забезпечення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та підготовку кандидатів на посаду судді, суддів та працівників апарату судів.

Голова Комісії підкреслив актуальність питань, порушених у звіті, та наголосив на тому, що Комісією вже втілено низку заходів щодо усунення зазначених недоліків.

Так, 28 липня 2016 року Комісією було оголошено конкурс на зайняття вакантних посад суддів місцевих судів загальної юрисдикції серед кандидатів, які перебувають у резерві

Крім того, за ініціативи Комісії, нова редакція Закону України «Про судоустрій і статус суддів» закріпила особливий статус помічників суддів у процесі добору. Таким чином, кандидати, які мають стаж роботи на посаді помічника щонайменше три роки, зможуть брати участь у доборі за скороченою процедурою.

Під час наради Голова Комісії висловив готовність анонсувати проведення загальнодержавного добору кандидатів на посаду судді невдовзі після набрання чинності новою редакцією Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Як зазначив Сергій Козьяков, Комісія зробить все, що від неї залежить,для оперативного та якісного наповнення судової системи України високопрофесійними кадрами.

Вci новини
Перейти на початок