Версiя для друку

Голова Комісії Сергій Козьяков провів робочу зустріч з експертами з підготовки нової програми ЄС «PRAVO»

Голова Комісії Сергій Козьяков провів робочу зустріч  з експертами з підготовки нової програми ЄС «PRAVO»

20 червня 2017 року за підтримки Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні відбулась робоча зустріч з експертами з підготовки програми ЄС у секторі юстиції «PRAVO».

Комісію представляли Голова Сергій Козьяков, керівник секретаріату Комісії Олена Пономаренко та член Комісії Андрій Козлов. 

Під час зустрічі сторони обговорили та погодили майбутні напрями співпраці з програмою ЄС у секторі юстиції «PRAVO» для подальшого їх закріплення у Меморандумі про співпрацю.

Сергій Козьяков розповів про зміни, які відбулися у роботі Комісії в результаті конституційної реформи, наголосивши на безпрецедентному рівні відкритості та прозорості робочих процедур, залученні міжнародних спостерігачів, донорів та дипломатичних місій з метою неупередженого спостереження за проведенням конкурсу до Верховного Суду.

На заході також були присутні старший радник Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні Джон Каббон, експерт ЄС з підготовки програми ЄС в секторі юстиції «PRAVO» Сальвія Кавальне, експерт ЄС з підготовки програми ЄС в секторі юстиції «PRAVO» Ервін Роозе та національний експерт Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Оксана Матіяш.

Довідково:

Проект «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», який впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, надає допомогу в розробці загальної стратегії реформ сектору юстиції. Ця ініціатива тривалістю в три роки об’єднує більшість установ сфери юстиції України для того, щоб розробити і впровадити загальну і колективну стратегію реформ. Стратегія впроваджується за допомогою механізму координації між установами сфери юстиції і буде реалізована шляхом гарантованого довгострокового фінансування Урядом України.

Вci новини
Перейти на початок