Версiя для друку

Голова Комісії Сергій Козьяков провів робочу зустріч з представниками ОБСЄ

Голова Комісії Сергій Козьяков провів робочу зустріч з представниками ОБСЄ

10 лютого 2017 року Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков і член кваліфікаційної палати Комісії Андрій Василенко зустрілися з експертами Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ та представниками Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Робоча зустріч була присвячена обговоренню аспектів, пов’язаних із прийняттям та імплементацією Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02.06.2016 № 1402-VIII (далі – Закон), який наразі перебуває на розгляді Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ для надання висновку щодо його відповідності стандартам та зобов’язанням в рамках ОБСЄ.

Зокрема, сторони обговорили ключові аспекти Закону в контексті положень Конституції України у поточній редакції і змін, внесених до нього 6 та 21 грудня 2016 року. У розмові також торкнулися загальних питань судової реформи в Україні, серед іншого щодо проведення Комісією конкурсу у Верховний Суд.

Завершуючи зустріч, гості подякували за змістовну бесіду та запевнили у готовності й надалі надавати Комісії необхідну експертну підтримку у ході подальшої реалізації судової реформи в Україні.

Вci новини
Перейти на початок