Версiя для друку

Голова Комісії Сергій Козьяков зустрівся з Головою Департаменту правосуддя та правового співробітництва Ради Європи

Голова Комісії Сергій Козьяков зустрівся з Головою Департаменту правосуддя та правового співробітництва Ради Європи

12 червня 2017 року за сприяння Проекту Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков провів робочу зустріч з Головою Департаменту правосуддя та правового співробітництва Ради Європи Ханне Юнкер, Головою Відділу з реформ сектору правосуддя Департаменту правосуддя та правового співробітництва Ради Європи Ліліт Данегян та Керівником Проекту РЄ Андрієм Кавакіним.

Зустріч було присвячено обговоренню Висновку експерта Ради Європи Діани Ковачевої щодо відповідності Регламенту Громадської ради доброчесності стандартам та рекомендаціям РЄ.

Зокрема, сторони поспілкувалися на тему гармонізації принципів незалежності та підзвітності суддів у процесі їх кваліфікаційного оцінювання.

Голова Комісії розповів представникам РЄ про особливості та проміжні результати останнього етапу конкурсу до Верховного Суду – співбесіди з кандидатами, а також пояснив як проходять пленарні засідання Комісії з розгляду питань стосовно кандидатів до касаційних судів у складі Верховного Суду, стосовно яких оголошено перерву у зв’язку з наданням Громадською радою доброчесності висновків про їх невідповідність критеріям професійної етики та доброчесності.

Довідково:

Проект «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» імплементується завдяки фінансовому внеску Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії і є продовженням роботи, розпочатої Радою Європи стосовно питань реформування судової системи України. Його метою є подальше наближення української системи правосуддя до стандартів та рекомендацій Ради Європи.

Вci новини
Перейти на початок