Версiя для друку

Голова Комісії зустрівся з Директором з прав людини Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи та Спеціальним представником Генерального секретаря Ради Європи в Україні

Голова Комісії зустрівся з Директором з прав людини Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи та Спеціальним представником Генерального секретаря Ради Європи в Україні

3 червня 2016 року Голова Комісії Сергій Козьяков та член кваліфікаційної палати Комісії Андрій Василенко зустрілися з Директором з прав людини Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи Крістосом Джакомопулосом, Спеціальним представником Генерального секретаря Ради Європи в Україні Режісом Брія та новообраним Головою Офісу Ради Європи в Україні Мортеном Енбергом.

Сергій Козьяков поінформував європейських колег про основні процедури, що здійснюються Комісією з метою виконання її повноважень, та про виклики, що постануть перед Комісією у зв’язку із впровадженням чергової судової реформи.

Під час зустрічі обговорювались, зокрема, питання реалізації законопроекту «Про судоустрій і статус суддів» та змін до Конституції України в частині правосуддя.

Член кваліфікаційної палати Комісії Андрій Василенко розповів про основні новели цього законопроекту, який має на меті, серед іншого, оновлення суддівського корпусу.

Учасники зустрічі обговорили окремий напрям співпраці в рамках Проекту Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні», а саме надання експертної оцінки Радою Європи проектам документів Комісії в частині проведення конкурсу до Верховного Суду України та розробці критеріїв для кандидатів на посаду судді Верховного Суду України.

У зустрічі також взяли участь керівник Проекту Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» Андрій Кавакін та начальник відділу міжнародного співробітництва секретаріату Комісії Поліна Казакевич.

Насамкінець, представники Ради Європи подякували за надану вичерпну інформацію з обговорюваних питань та висловили впевненість у подальшій ефективній співпраці між Комісією та Радою Європи.


Вci новини
Перейти на початок