Версiя для друку

Голова Комісії зустрівся з Групою доповідачів з питань демократії Комітету міністрів Ради Європи

Голова Комісії зустрівся з Групою доповідачів з питань демократії Комітету міністрів Ради Європи

12 червня 2017 року відбулася зустріч Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Козьякова з делегацією Групи доповідачів з питань демократії Комітету міністрів Ради Європи (GR-DEM), що перебували в Україні з робочим візитом протягом 11-12 червня 2017 року.

Від Групи доповідачів з питань демократії у заході взяли участь Ї.В. пані Лайма Джуревісіен, голова Групи, посол, постійний представник Литви при Раді Європи, Й.В. пан Костянтин Коркелія, посол, Постійний представник Грузії при Раді Європи, Й.В. пан Резван Русу, посол, Постійний представник Румунії при Раді Європи, Й.В. пан Торбджорн Хаак, посол, Постійний представник Швеції при Раді Європи, Й.В. пан Крістофер Івон, посол, Постійний представник Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії при Раді Європи.

Голова Комісії розповів про особливості процедур на всіх етапах конкурсу до Верховного Суду, наголосивши на їх безпрецедентній відкритості.

Під час зустрічі сторони обговорили та порівняли досвід країн Європи та Північної Америки у проведенні конкурсу до верховних судів. Серед іншого Сергій Козьяков зазначив, що Україна є першою з європейських країн, в якій громадські організації отримали широкі можливості не тільки слідкувати за перебігом конкурсу, а й використовувати надані державою повноваження впливати на результати конкурсу до Верховного Суду.

Захід організовано за сприяння та особистої участі Й.В. пана Дмитра Кулеби – Постійного представника України при Раді Європи.

Вci новини
Перейти на початок