Версiя для друку

Голова Комісії зустрівся з Послом Федеративної Республіки Німеччини в Україні

Голова Комісії зустрівся з  Послом Федеративної Республіки Німеччини в Україні

31 травня 2017 року відбулася зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччини паном Ернстом Райхелем та керівником консульсько-правового відділу Посольства паном Енсом Краус-Массе.

На заході були також присутні члени Комісії Андрій Василенко та Андрій Козлов.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання щодо ситуації реформування судоустрою в Україні, етапи, особливості та проміжні результати конкурсу до Верховного Суду.

Голова Комісії зазначив, що наразі колегії Комісії завершили проведення співбесід з усіма кандидатами до Верховного Суду. Вже з 6 червня 2017 року Комісія розпочне засідання в пленарному складі щодо тих кандидатів, стосовно яких було оголошено перерву через наявність висновку Громадської ради доброчесності про невідповідність критеріям професійної етики та доброчесності.

Сергій Козьяков наголосив, що високій рівень залучення громадськості, представників Громадської ради доброчесності, міжнародних організацій, дипломатичних установ, партнерів та донорів Комісії забезпечив безпрецедентний масштаб відкритості процедур конкурсу, та висловив вдячність за виявлений до конкурсу інтерес та моніторинг на всіх його етапах.

Вci новини
Перейти на початок