Версiя для друку

Голова Комісії зустрівся з представниками дипломатичних місій країн «Великої сімки» та Представництва ЄС

Голова Комісії зустрівся з представниками дипломатичних місій країн «Великої сімки» та Представництва ЄС

2 серпня 2017 року у Міністерстві закордонних справ України відбувся брифінг Голови Комісії Сергія Козьякова з представниками дипломатичних місій країн «Великої сімки» та Представництва ЄС.

Від Комісії у заході також взяли участь секретар кваліфікаційної палати Станіслав Щотка, секретар палати з питань добору і публічної служби суддів Михайло Макарчук та в.о. начальника відділу міжнародного співробітництва Юлія Ткаченко.

Іноземні дипломатичні місії на брифінгу представляли Тимчасово повірений у справах США в Україні Джордж Кент, Тимчасово повірений у справах Великої Британії в Україні Хелен Фейзі, Тимчасово повірений у справах Японії в Україні Мічіо Харада, Тимчасово повірений у справах ЄС в Україні Томас Фрелесен, Тимчасово повірений у справах Франції в Україні Крістоф Ле Рігольор, Тимчасово повірений у справах Італії в Україні Лука Трабальца, радник Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Краус Масе, Радник Посла Канади Руслан Кац.

Під час брифінгу члени Комісії презентували результати конкурсу на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду, а також відповіли на запитання представників дипломатичних місій.

Нагадаємо, 27 липня 2017 року Вища кваліфікаційна комісія опублікувала рейтинг 120 переможців конкурсу до Верховного Суду, з яких 91 суддя,  16 науковців, 9 адвокатів та 4 кандидати із сукупним стажем. Наразі рекомендації Комісії про призначення 120 кандидатів суддями відповідних касаційних судів у складі Верховного Суду (адміністративного, господарського, кримінального та цивільного) перебувають на розгляді Вищої ради правосуддя.

Вci новини
Перейти на початок