Версiя для друку

Голова Комісії зустрівся з представниками компанії Chemonics Int.

Голова Комісії зустрівся з представниками компанії Chemonics Int.

10 листопада 2016 року Сергій Козьяков, Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, провів робочу зустріч з представниками Програми USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» та представниками компанії Chemonics Int., Вашингтон, округ Колумбія.

Компанію Chemonics Int. представляли Террі Крістальські, старший Віце-президент, та два члени правління компанії – Анніка Світленд та Бісрат Аклілу.

Під час зустрічі Голова Комісії ознайомив поважних гостей з позитивними змінами, які відбуваються у рамках підготовки проведення конкурсу до Верховного Суду. Зокрема, сторони обговорили План організаційних заходів щодо призначення на посади суддів касаційних судів Верховного Суду, особливості етапів конкурсу, механізм моніторингу та публічного контролю.

Сторони погодилися, що співпраця між Комісією та Програмою USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» досягла рівня стратегічного партнерства у здійсненні судової реформи, включаючи реалізацію змін до Конституції України, ухвалених у 2016 році, а також імплементацію нової редакції Закону України «Про судоустрій і статус суддів», елементів Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки, схваленої Указом Президента України 20 травня 2015 року № 276/2015.

Стосовно підтримки проведення конкурсу з метою формування складу нового Верховного Суду сторони домовились й надалі тісно співпрацювати у таких питаннях: допомога у виробленні процедур конкурсу та управління його процесом шляхом подальшого надання технічних рекомендацій щодо розробки й остаточного затвердження конкурсних умов та документації; підготовка тестових завдань для кваліфікаційних іспитів; розробка та впровадження критеріїв оцінки, що включають фахові навики, особисті якості, професійну етику та доброчесність.

Сергій Козьяков окремо наголосив на важливості втілення автоматизації відповідних процедур діяльності Комісії з метою забезпечення загальної прозорості та об’єктивності процесу, зокрема створення суддівського досьє в електронному форматі та доопрацювання Системи автоматизації всіх робочих процесів Комісії (САРП).


Вci новини
Перейти на початок