Версiя для друку

Голова Комісії зустрівся з членом Місії фахівців Європейського Департаменту МВФ

Голова Комісії зустрівся з членом Місії фахівців Європейського Департаменту МВФ

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков 23 травня 2017 року провів робочу зустріч з Емануелем Метьяз, членом Місії фахівців Європейського Департаменту МВФ з проведення четвертого перегляду Програми, що фінансується в рамках угоди Розширеної фінансової допомоги (Extended Fund Facility).

Метою зустрічі стало обговорення питань добору суддів, зокрема у контексті створення майбутнього Вищого антикорупційного суду.

 Також сторони обговорили вже оголошений добір на посаду судді місцевих судів, а також особливості й проміжні результати конкурсу до Верховного Суду. Зокрема, під час зустрічі Голова Комісії наголосив на безпрецедентній масштабності та відкритості процедур конкурсу. Він також підкреслив високий рівень залучення громадськості протягом всіх його етапів.

Пан Метьяз привітав кроки, зроблені Комісією для формування оновленого, високопрофесійного судового корпусу, та висловив сподівання на успішне завершення реалізації судової реформи у частині повноважень ВККСУ.


Вci новини
Перейти на початок