Версiя для друку

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України провів робочу зустріч з Координатором Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України  провів робочу зустріч з Координатором Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»

12 серпня 2016 року відбулася робоча зустріч Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Козьякова з Координатором Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Довідасом Віткаускасом та Національним експертом Проекту Іриною Жаронкіною.

Під час зустрічі сторони обговорили загальні напрями спільної роботи у частині проведення конкурсу на зайняття посад у новому Верховному Суді відповідно до нового Закону України «Про судоустрій та статус суддів».

Зокрема, сторони продовжуватимуть плідну співпрацю за такими напрямами, як: спостереження (моніторинг) за процесом оцінювання кандидатів на посаду судді Верховного Суду; організація проведення тренінгів та стандартизованих курсів навчання для нових суддів Верховного Суду; надання експертної допомоги при розробці локальних актів Комісії у частині проведення конкурсу на посаду судді Верховного Суду; розробка підходу до проведення психологічного тестування (тестових завдань включно) кандидатів на посаду судді Верховного Суду; надання матеріально-технічної, логістичної та іншої фінансової підтримки для проведення процедури конкурсу на посаду судді Верховного Суду.

Сергій Козьяков подякував Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» за спільну роботу, зокрема за допомогу у підготовці процедури оцінювання суддів, зазначивши, що Комісія і надалі очікує на плідну співпрацю з дотриманням стислих строків, встановлених законодавством. 

Довідково:

Проект «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», який фінансується Європейським Союзом, розпочав роботу у 2013 році.

Проект ЄС складається з шести ключових компонентів, якими керує група міжнародних та національних експертів. Він спрямований на розвиток загальної стратегії реформ сектору юстиції; підтримку реформи поліції й органів зі слідчими повноваженнями, а також підтримку реформи прокуратури; доступ до правосуддя і забезпечення права на захист; незалежність судової системи; запобігання та боротьбу з корупцією.

Вci новини
Перейти на початок