Версiя для друку

Графік проведення тестування особистих морально-психологічних якостей і загальних здібностей у рамках конкурсу до Верховного Суду

Графік проведення тестування особистих морально-психологічних якостей і загальних здібностей у рамках конкурсу до Верховного Суду

Вищою кваліфікаційною комісією суддів України визначено графік проведення тестування особистих морально-психологічних якостей і загальних здібностей.

Порядок проведення тестування включає складення тестування та інтерв’ю з психологом.

Участь у тестуванні мають право брати кандидати, допущені до другого етапу кваліфікаційного оцінювання «Дослідження досьє та проведення співбесіди» у рамках конкурсу на зайняття вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду, оголошеного 7 листопада 2016 року.

Місце складення тестування: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Реєстрація на тестування здійснюватиметься з 09 год. 30 хв. до початку проведення відповідно до визначеної кандидату у графіку дати.

Тривалість складення тестування: з 10 по 17 год., перерва – з 13 по 14 год.

Місце проведення інтерв’ю: м. Київ, вул. Мельникова, 81–Б.

Реєстрація на інтерв’ю здійснюватиметься за 20 хвилин до початку проведення відповідно до визначених кандидату графіком дати та часу.

Тривалість інтерв’ю – до 1 год.

Для реєстрації на тестування та інтерв’ю кандидату необхідно мати при собі документ, що посвідчує його особу та громадянство України.

Під час складення тестування користуватися будь-якими засобами, зокрема телефонами та іншими гаджетами, калькуляторами, інтернетом, заборонено.

Просимо кандидатів з’являтися на реєстрацію завчасно.

З графіком тестування можна ознайомитися за цим посиланням.

З прикладами тестових запитань можна ознайомитися за цим посиланням.

Вci новини
Перейти на початок