Версiя для друку

Керівництво Комісії провело нараду щодо стану підготовки локальних нормативних актів

Керівництво Комісії провело нараду щодо стану підготовки локальних нормативних актів

12 серпня 2016 року відбулася робоча нарада членів Комісії та керівників структурних підрозділів секретаріату Комісії щодо виконання планів підготовки локальних нормативних актів з метою імплементації положень Закону України «Про судоустрій та статус суддів», який набере чинності 30 вересня 2016 року.

Під час наради в.о. директора департаменту з питань професійної кваліфікації суддів та кандидатів на посаду судді Тарас Нешик повідомив про результати підготовки, зокрема Порядку та методології кваліфікаційного оцінювання, показників відповідності критеріям кваліфікаційного оцінювання та засобів їх встановлення; Порядку проведення іспиту під час кваліфікаційного оцінювання та методику встановлення його результатів; Порядку формування і ведення суддівських досьє; Порядку та методології оцінювання та самооцінювання судді; проектів декларацій родинних зв’язків та доброчесності судді.

Учасники наради звернули увагу на низку проблемних положень, які містяться у проектах документів, зокрема питання методології під час оцінювання кандидатів на посаду судді. Також були обговорені плани підготовки тестових та практичних завдань, які будуть запропоновані кандидатам на посаду суддів Верховного суду.

Наприкінці Голова Комісії Сергій Козьяков та заступник Голови Комісії Микола Патрюк висловили впевненість, що робота з підготовки проектів необхідних локальних нормативних актів відбуваєтьсявідповіднодо графіка.

Вci новини
Перейти на початок