Версiя для друку

Комісія продовжує тісне співробітництво з Агентством США з міжнародного розвитку

Комісія продовжує тісне співробітництво з Агентством США з міжнародного розвитку

14 квітня 2017 року відбулася зустріч керівництва Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та представників Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Сторони обговорили хід конкурсу до Верховного Суду та його поточні результати.

Голова Комісії Сергій Козьяков подякував іноземним партнерам Комісії за надану підтримку у проведенні конкурсу.

Як зазначив заступник Директора відділу сприяння розвитку демократії та врядування USAID Деніел Райан, Агентство й надалі готове співпрацювати з Комісією. Зокрема, йдеться і про співробітництво у рамках добору кандидатів на посаду судді.

У заході взяли участь Голова ВККСУ Сергій Козьяков, члени Комісії Станіслав Щотка, Андрій Василенко, Андрій Козлов, заступник керівника секретаріату Олександр Биструшкін та начальник управління інформаційних технологій Денис Мамченко. USAID представляли заступник Директора відділу сприяння розвитку демократії та врядування USAID Деніел Райан, керівник програм розвитку демократії та врядування відділу сприяння розвитку демократії та врядування USAID Олександр Піскун, керiвник Програми USAID «Нове правосуддя» Девiд М. Вон та заступник керівника Програми USAID «Нове правосуддя» Наталія Петрова.

Довідково:

Програма реформування сектора юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) працює в Україні з жовтня 2016 року.

Мета програми – надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, громадянському суспільству та народу України у здійсненні судової реформи з урахуванням конституційних змін 2016 року та Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки.

Програма «Нове правосуддя» ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх Проектів USAID «Україна: верховенство права» й «Справедливе правосуддя» та використає його досягнення для координації тісної співпраці з українськими партнерами, проектами USAID та Уряду США й іншими проектами міжнародних донорських організацій в Україні.

Вci новини
Перейти на початок