Версiя для друку

Комісія розпочинає співробітництво з новим спільним Проектом Європейського Союзу та Ради Європи

Комісія розпочинає співробітництво з новим спільним Проектом Європейського Союзу та Ради Європи

Сьогодні Голова Комісії Сергій Козьяков зустрівся із Маркусом Йегерем, заступником Спеціального представника Генерального секретаря Ради Європи в Україні, куратором спільного Проекту Європейського Союзу та Ради Європи «Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні».

Маркус Йегер ознайомив Голову Комісії з основними завданнями та аспектами діяльності Проекту. Учасники зустрічі також обговорили основні напрями взаємодії Комісії з Проектом та визначили подальші кроки співпраці.

С. Козьяков підкреслив важливе значення для Комісії надання Проектом експертної допомоги з підготовки та публікації коментаря до Кодексу суддівської етики та критеріїв щодо конфлікту інтересів, а також здійснення оцінки корупційних ризиків у діяльності судді та заходів з боротьби із корупцією, включених до Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки у світлі стандартів Ради Європи та рекомендацій ГРЕКО.

У зустрічі, що відбулася у приміщенні Комісії, також взяли участь член Комісії Андрій Василенко та керівник спільного Проекту ЄС та Ради Європи «Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні» Олена Трапезнікова.

Вci новини
Перейти на початок