Версiя для друку

Комісія співпрацюватиме з канадськими партнерами у рамках спільного Проекту «Підтримка судової реформи в Україні»

Комісія співпрацюватиме з канадськими партнерами у рамках спільного Проекту «Підтримка судової реформи в Україні»

У середу, 6 липня, відбулася робоча зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з Директором із юридичних та освітніх питань Групи міжнародного співробітництва Національного суддівського інституту Канади Дональдом Чіассоном та головним менеджером відділу міжнародних програм Офісу Уповноваженого з федеральних суддівських справ Канади Наталією Городецькою.

У зустрічі також взяли участь менеджер Проекту «Підтримка судової реформи» Ігор Осика, член кваліфікаційної палати Комісії Андрій Василенко, керівник секретаріату Комісії Олена Пономаренко, начальник відділу міжнародного співробітництва секретаріату Комісії Поліна Казакевич.

Представники української сторони обговорили з канадськими партнерами попередній план співпраці Комісії з Проектом «Підтримка судової реформи в Україні», визначили основні пріоритети, зокрема, роботу над розробкою критеріїв для кандидатів на посаду суддів судів різних інстанцій, комунікаційну стратегію для судів, створення єдиного судового медіа-центру, підвищення кваліфікації кандидатів на посаду судді та діючих суддів.

Сергій Козьяков наголосив, що окрім процесу первинного кваліфікаційного оцінювання, який триває уже 5 місяць, на Комісію очікує черговий надважливий крок на шляху реформування судової системи України. Зокрема, йдеться про проведення прозорого та професійного конкурсу до нового Верховного Суду, що наразі є головним завданням Комісії. Голова Комісії повідомив представникам Національного суддівського інституту Канади та Офісу Уповноваженого з федеральних суддівських справ Канади, що секретаріат Комісії вже розпочав активну підготовку до цього процесу.

Директор із юридичних та освітніх питань Групи міжнародного співробітництва Національного суддівського інституту Канади Дональд Чіассон висловив своє захоплення щодо надвеликих обсягів роботи, виконаних Комісією за останні місяці та висловив сподівання, що канадські партнери зможуть і надалі допомагати Комісії у виконанні важливих завдань.

Також співрозмовники на професійному рівні обмінялись думками стосовно новоприйнятих змін до Конституції України у частині правосуддя.

Вci новини
Перейти на початок