Версiя для друку

Комісія та Наглядовий Дорадчий Комітет Ради Європи окреслили шляхи співпраці в рамках судової реформи

Комісія та Наглядовий Дорадчий Комітет Ради Європи окреслили шляхи співпраці в рамках судової реформи

У ході триденного офіційного візиту членів Наглядового Дорадчого Комітету Ради Європи до Києва відбулася зустріч з керівництвом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Зокрема, у заході взяли участь Голова НДК Пітер Мартенс, члени НДК Пол Качік та Алан Жілет, Директор Генерального Директорату програм Ради Європи Верена Тейлор, Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг, Голова Комісії Сергій Козьяков, начальник відділу міжнародного співробітництва секретаріату Комісії Поліна Казакевич.

НДК – незалежний експертний консультативний орган, метою його візиту в Україну є аналіз та оцінка цілей, поставлених Радою Європи в форматі функціонування офісів Ради Європи та реалізації програм/проектів співробітництва.

Під час зустрічі Сергій Козьяков ознайомив європейських експертів з повноваженнями Комісії, а також тими змінами, які торкнуться діяльності Комісії після вступу у дію нової редакції Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Голова Комісії висловив вдячність європейським колегам за попередні конструктивні та корисні заходи, а також допомогу експертів, зокрема Ради Європи, у процедурах, які здійснює Комісія.

Як зазначив Сергій Козьяков, основне завдання, що на сьогодні стоїть перед органом, який він очолює, це проведення конкурсу до нового Верховного Суду. Тому важливо, аби європейські фахівці оперативно надавали свої поради та висновки стосовно нормативних документів, що супроводжуватимуть конкурс.

Вci новини
Перейти на початок