Версiя для друку

Комісію відвідав Спеціальний представник Генерального Секретаря Ради Європи для України Режі Брійа

Комісію відвідав Спеціальний представник Генерального Секретаря Ради Європи для України Режі Брійа

17 травня 2017 року Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков провів робочу зустріч зі Спеціальним представником Генерального Секретаря Ради Європи для України Режі Брійа та керівником Проекту РЄ «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» Андрієм Кавакіним.

Основною темою зустрічі стало обговорення конкурсу на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду. Зокрема, під час обговорення Голова Комісії розповів про особливості процедур та проміжні результати кожного з етапів конкурсу. Він також зазначив, що цей конкурс є безпрецедентним не тільки за своїми масштабами, а й за відкритістю процедур, адже спостерігати за ходом його проведенням може будь-яка заінтересована особа. Також Сергій Козьяков подякував Раді Європі за надважливу та завжди вчасну експертну підтримку.

Пан Брійа схвально оцінив кроки, зроблені Комісією для реформування системи правосуддя в частині своїх повноважень. Він запевнив, що Рада Європи пильно стежить за ходом проведення Україною судової реформи та побажав Комісії успішного завершення конкурсу.  

Окрім цього, європейський високопосадовець висловив готовність Ради Європи й надалі надавати експертну підтримку Комісії у її роботі, зокрема, для нещодавно оголошеного добору кандидатів на посаду судді місцевого суду. 

Вci новини
Перейти на початок