Версiя для друку

Координаційна нарада з міжнародними проектами щодо підтримки проведення конкурсу до Верховний Суд

Координаційна нарада з міжнародними проектами щодо підтримки проведення конкурсу до Верховний Суд

23 травня 2017 року за підтримки Консультативної місії ЄС в Україні (КМЄС) проведено чергову Координаційну нараду з представниками міжнародних проектів, які сприяють проведенню конкурсу до нового Верховного Суду в Україні.

Вищу кваліфікаційну комісію суддів України на заході представляли Голова Комісії Сергій Козьяков та член палати з питань добору і публічної служби суддів Андрій Козлов.

Крім КМЄС та Комісії у нараді також взяли участь представники Національної школи суддів України, Стратегічної групи радників з підтримки українських реформ, Представництва ЄС в Україні, Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», Програми USAID «Нове правосуддя» та Офісу USAID з питань демократії та врядування, Проекту РЄ «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні», Координатора проектів ОБСЄ в Україні, канадського Проекту «Підтримка судової реформи» та Проекту Twinning ЄС «Посилення інституційної спроможності Верховного Суду України у сфері захисту прав людини на національному рівні».

На заході обговорено особливості процесу проведення співбесід з кандидатами на посади суддів Верховного Суду та питання майбутньої підготовки новообраних суддів.

Голова Комісії Сергій Козьяков розповів про надскладний графік роботи під час останнього етапу конкурсу, особливості взаємодії з Громадською радою доброчесності та наголосив на важливості об’єктивного і неупередженого висвітлення фіналу конкурсу.

Він також представив донорам новий, започаткований Комісією, засіб інформування іноземних партнерів про діяльність Комісії «Дайджест Вищої кваліфікаційної комісії суддів України».

«На нашу думку, існує брак невикривленої та об’єктивної інформації про конкурс у міжнародних партнерів. Тому будемо періодично підсумовувати для вас результати нашої роботи», – зауважив Сергій Козьяков.

Окрім цього, учасники наради обговорили можливі напрями співпраці в рамках конкурсів та доборів на посаду судді, що проводитимуться Комісією у майбутньому.

Голова Комісії подякував донорам за підтримку у проведенні конкурсу й присутність під час проведення співбесід із кандидатами.

Вci новини
Перейти на початок