Версiя для друку

На розгляді у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України

На розгляді у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України

На розгляді у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України перебувають звернення заступника Генеральної прокуратури України Матіоса А.В., народного депутата України Лещенка С.А., голови Верховного Суду України Романюка Я.М., в яких ставиться питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності таких професійних суддів:

апеляційного суду Автономної Республіки Крим

Авраміді Тетяни Станіславівни, Адаменко Олени Григорівни, Балахонова Бориса Лук’яновича, Белоусова Едуарда Феліксовича, Берещанської Ірини Іванівни, Берзіньш Валентини Степанівни,  Білоусової Вікторії Василівни, Бондарева Романа Володимировича, Бондарєва Володимира Костянтиновича, Горбань Валентини Василівни, Гриценка Юрія Федоровича, Дорошенко Тетяни Іллівни,  Дяченко Любов Олександрівни, Євдокимової Віри Василівни, Єлгазіної Лариси Павлівни, Зінькова Віктора Івановича, Іщенка Василя Івановича, Капустіної Людмили Павлівни, Караваєва Костянтина Миколайовича, Кірюхіної Марини Анатоліївни, Крючкова Ігоря Ігоровича, Кузнєцової Олени Олександрівни, Кунцова Володимира Олександровича, Курської Антоніни Георгіївни, Куртлушаєва Ісмаіла Джаферовича, Кустової Ірини Вікторівни, Ломанової Любов Олександрівни, Любобратцевої Наталії Іванівни, Мельник Тетяни Олександрівни, Моісеєнко Тетяни Іллівни, Новікова Романа Васильовича, Онищенко Тетяни Сергіївни, Опанасюка Олександра Дмитровича, Осоченка Анатолія Миколайовича, Петюшевої Нани Миколаївни, Підлісної Ірини Анатоліївни, Погребняка Сергія Миколайовича,  Пономаренко Алли Вікторівни, Притуленко Олени Володимирівни, Радіонова Ігоря Івановича, Редько Галини Володимирівни, Рижової Ірини Володимирівни, Романової Любов Владиславівни, Рошки Марини Володимирівни, Руснак Алли Пилипівни, Самойлової Олент Василівни, Сінані Олександра Михайловича, Сиротюка Валерія Георгійовича, Склярова Віктора Миколайовича, Соболюка Михайла Миколайовича, Сокола Віктора Степановича, Тимошенко Катерини Григорівни, Фаріни Нелі Юріївни, Федорової Тетяни Павлівни, Філатової Євгенії Володимирівни, Харченко Ірини Олександрівни, Хмарук Наталі Сергіївни,  Чистякової Тетяни Іванівни, Шестакової Ніни Володимирівни, Язєва Сергія Олексійовича;

Алуштинського міського суду Автономної Республіки Крим

Гордєйчик Тетяни Федорівни, Ізотенка Дениса Олександровича, Скісова Євгена Михайловича, Шустової Ірини Петрівни;

Армянського міського суду Автономної Республіки Крим

Ісроілової Венери Улугбеківни, Лихачової Лариси Олексіївни;

Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим

Атаманюка Германа Степановича, Кошелєва Василя Івановича, Морозко Ольги Романівни, Нікіщенко Марини Ігорівни, Скісова Олександра Євгенійовича, Яніна Ігоря Альбертовича;

Білогірського районного суду Автономної Республіки Крим

Борісенка Євгенія Валентиновича, Гребеннікової Наталі Олександрівни, Лущеко Людмили Григорівни, Соколовського Ігоря Станіславовича;

Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим

Басової Олени Андріївни, Кузнецової Лариси Миколаївни, Логвінко Олени Анатоліївни, Пікули Едуарда Олександровича, Старової Наталі Анатоліївни, Холкіної Ганни Іванівни, Юрченка Станіслава Вікторовича;

Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим

Вільхового Ігоря Миколайовича, Володарець Наталії Михайлівни, Дудник Анастасії Сергіївни, Захарової Ірини Олександрівни, Кротової Людмили Володимирівни, Лантратової Антоніни Іванівни, Нанарова Олексія Олександровича, Ружицької Тетяни Володимирівни;

Керченського міського суду Автономної Республіки Крим

Григор’євської Інесси Вікторівни, Захарової Катерини Павлівни, Кисельова Євгена Михайловича, Кіт Марини Вікторівни, Ковальова Олександра Володимировича, Короткової Любов Михайлівни, Кузьміної Олени Миколаївни, Левченка Валерія Павловича, Собєщанської Надії Василівни, Цветкова Олександра Яковлевича, Чеснокової Юлії Миколаївни, Шкуліпи Володимира Івановича;

Кіровського районного суду Автономної Республіки Крим

Бердієвої Барно Алимівни, Данилової Олени Володимирівни, Михайлова Романа Віталійовича;

Красногвардійського районного суду Автономної Республіки Крим

Мязгова Леоніда Олексійовича, Павлюкової Ольги Володимирівни, Проскурні Сергія Миколайовича, Шевченко Ірини Вікторівни, Шукальського Валентина Володимировича;

Красноперекопського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим

Халдєєвої Олени Вікторівни, Шевченко Ольги Володимирівни;

Ленінського районного суду Автономної Республіки Крим

Казацького Володимира Володимировича, Красікова Сергія Івановича, Трубнікова Юрія Леонідовича, Українець Лесі Іванівни;

Нижньогірського районного суду Автономної Республіки Крим

Авакяна Артура Мавсесовича, Балеми Тетяни Геннадіївни, Бєлякової Вікторії Миколаївни, Бринді Марини Анатоліївни, Чернецької Валерії Валеріївни;

Первомайського районного суду Автономної Республіки Крим

Забари Галини Яківни, Климової Ганни Михайлівни, Михайлової Людмили Олександрівни;

Роздольненського районного суду Автономної Республіки Крим

Абеляшева Олександра Віталійовича, Бедрицької Марії Олександрівни, Пиркало Тетяни Василівни, Тєдєєвої Олени Анатоліївни;

Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим

Власенка Антона Павловича, Глухової Євгенії Михайлівни, Ісламгулової Олени Володимирівни;

Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим

Берберова Длявера Меметовича, Биховця Михайла Олександровича, Захарченко Любов Анатоліївни, Кулішова Андрія Сергійовича, Пакули Мар’яни Романівни, Паніної Павліни Євгенівни, Сердюка Олександра Сергійовича, Тімофеєвої Ганни Олександрівни, Томащака Альберта Степановича, Хіневич Алли Миколаївни;

Совєтського районного суду Автономної Республіки Крим

Бражніка Ігоря Сергійовича, Дмитрієва Тимофія Михайловича, Петрової Юлії Вікторівни, Тощевої Олени Олександрівни, Шевченка Вячеслава Володимировича;

Судацького міського суду Автономної Республіки Крим

Іоненко Тетяни Іванівни, Лісовської Валентини Володимирівни, Морозової Людмили Миколаївни, Сича Максима Юрійовича;

Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим

Алінкіної Аліни Вікторівни, Бистрякової Діанни Святославівни, Блейз Ірини Геннадіївни, Бойко Зої Олександрівни, Гаврилюка Ігоря Івановича, Кулінської Наталі Володимирівни, Микитюк Ольги Андріївни, Терентьєва Андрія Миколайовича, Хожаінової Оксани Василівни, Шаповал Анастасії Володимирівни;

Чорноморського районного суду Автономної Республіки Крим

Бондаренка Анатолія Анатолійовича, Єрохіної Ірини Валеріївни, Стебівко Олени Іванівни;

Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим

Берещанського Юрія Віталійовича, Ганича Миколи Федоровича, Кайра Ігоря Анатолійовича, Кулєшової Оксани Ігорівни, Романенка Володимира Вікторовича;

Залізничного районного суду міста Сімферополя

 Автномної Республіки Крим

Гнусарєва Володимира Костянтиновича, Гоцкалюка Володимира Дмитровича, Дегтярьової Вікторії Юріївни, Домнікової Марії Вікторівни, Злотнікова Василя Яковича, Слєзка Тімура Васильовича, Спасьонової Олени Анатоліївни, Уржумової Наталі Валеріївни;

Київського районного суду міста Сімферополя

Автономної Республіки Крим

Бєлоусова Михайла Миколайовича, Гуріної Ольги Валеріївни, Діденка Дениса Олександровича, Долгополова Андрія Миколайовича, Кагітіної Ірини Володимирівни, Можелянського Віктора Анатолійовича, Охоти Яніни Валеріївни, Тихопоя Олексія Олександровича;

Центрального районного суду міста Сімферополя

Автономної Республіки Крим

Благодатної Олени Юріївни, Гулевича Юрія Григоровича, Двірник Надії Вікторівни, Деменка Сергія Валерійовича, Заболотної Наталі Миколаївни, Іванова Сергія Сергійовича, Кучеренко Наталії Володимирівни, Лебедя Олега Дмитровича, Михайлова Віталія Євгенійовича, Федоренко Евеліни Робертівни;

окружного адміністративного суду Автномної Республіки Крим

Авдєєва Максима Петровича, Євдокімової Олени Олександрівни, Кузнякової Світлани Юріївни, Латиніна Юрія Анатолійовича, Шкляр Тетяни Олександрівни, Яковлєва Сергія Валерійовича;

господарського суду Автономної Республіки Крим

Бєлоглазової Ірини Костянтинівни, Білоус Марини Олександрівни, Гаврилюк Марії Павлівни, Гайворонського Володимира Івановича, Гризодубової Анастасії Миколаївни, Іллічова Миколи Миколайовича, Іщенко Ірини Анатоліївни, Колосової Ганни Геннадіївни, Куртлушаєва Мурата Ісмаіловича, Лагутіної Наталі Михайлівни, Лазарева Сергія Геннадійовича,  Ловягіної Юлії Юріївни,  Лукачова Станіслава Олеговича,  Осоченко Інеси Костянтинівни, Пєтухової Надії Семенівни, Потопальського Сергія Степановича, Радвановської Юлії Анатоліївни, Соколової Ірини Олександрівни, Тіткова Сергія Яковича, Толпиго Валентини Іванівни;

апеляційного суду міста Севастополя

Алєєвої Наталі Галівни, Андрейченко Альони Анатоліївни, Володіної Любов Василівни, Єфімової Валентини Олександрівни, Зотова Віктора Сергійовича, Клочка Валерія Петровича, Коваленка Олександра Юрійовича, Козуб Олени Вікторівни, Колбіної Тетяни Павлівни, Косенка Андрія Миколайовича, Мудрової Євгенії Юріївни, Нікітіна Геннадія Володимировича, Птіциної Валентини Іванівни, Сундукова Василя Михайловича;

Гагарінського районного суду міста Севастополя

Євдокимової Ірини Арсентіївни;

Ленінського районного суду міста Севастополя

Брикало Тетяни Вікторівни, Василенка Анатолія Миколайовича, Гаркуши Оксани Маївни, Гуло Ганни Володимирівни, Істягіної Надії Михайлівни, Клімакова Віктора Миколайовича, Кукурекіна Костянтина Васильовича, Фисюк Оксани Іванівни;

Нахімовського районного суду міста Севастополя

Дяді Тетяни Володимирівни, Лемешко Алли Сергіївни, Пекарініної Ірини Анатоліївни, Семенухи Тетяни Борисівни, Колупаєвої Ольги Анатоліївни;

Балаклавського районного суду міста Севастополя

Дибця Олексія Михайловича, Мурадян Рузанни Паргевівни;

господарського суду міста Севастополя

Альошиної Світлани Михайлівни, Архипенка Олександра Михайловича, Головко Валерії Олегівни, Кравченко Вікторії Єфимівни, Погребняка Олексія Станіславовича;

Севастопольського апеляційного господарського суду

Гоголя Юрія Михайловича, Голика Віктора Сергійовича, Гонтаря Віктора Івановича, Градової Ольги Григорівни, Євдокімова Ігоря Вячеславовича, Котлярової Олени Леонідівни, Остапової Катерини Андріївни, Проценко Олександри Іванівни, Рибіної Світлани Анатоліївни, Сікорської Наталі Іванівни, Черткової Ірини Валентинівни;

окружного адміністративного суду міста Севастополя

Александрова Олександра Юрійовича, Гавури Ольги Володимирівни, Кириленко Олени Олександрівни, Мінько Ольги Валентинівни, Прохорчук Ольги Володимирівни;

Севастопольського апеляційного адміністративного суду

Воробйової Світлани Олександрівни, Горошко Наталії Петрівни, Дудкіної Тетяни Миколаївни, Єланської Олени Едуардівни, Ілюхіної Ганни Павлівни, Кондрак Наталі Йосифівни, Курапової Зої Іллівни, Лядової Тетяни Романівни, Мунтян Ольги Іванівни, Омельченка В’ячеслава Анатолійовича, Яковенко Світлани Юріївни.

Наведена у зверненнях інформація про прийняття на себе повноважень суддів Російської Федерації свідчить про імовірність порушення цими суддями присяги.

З метою інформування суддів щодо перевірки даних про наявність підстав для відкриття дисциплінарної справи Комісія пропонує зазначеним суддям надати відомості щодо свого місцезнаходження для направлення копій звернень або надіслати на адресу Комісії свої пояснення щодо порушення, вчинення якого ставиться кожному з них за вину, протягом десяти днів з дня розміщення цього оголошення.

У разі ненадання вказаними суддями зазначених відомостей вони важатимуться такими, які відмовилися надати свої пояснення по суті звернень.

Вci новини
Перейти на початок