Версiя для друку

На щорічній нараді ОБСЄ Сергій Козьяков розповів про успіхи судової реформи в Україні

На щорічній нараді ОБСЄ Сергій Козьяков розповів про успіхи судової реформи в Україні

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков у складі делегації України бере участь у Щорічній нараді Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) з огляду імплементації зобов’язань держав-учасниць у людському вимірі, яка 10–21 вересня 2018 року відбувається у Варшаві.

Представнику делегації від України Сергію Козьякову було надано право першого виступу серед 80 спікерів – офіційних представників держав-членів ОБСЄ та численних представників громадянського сектору.

Сергій Козьяков виступив з доповіддю в четвертому робочому засіданні «Верховенство права: право на справедливий суд, незалежність судової гілки влади, демократичний процес законотворчої діяльності».

«Вища кваліфікаційна комісія суддів України фактично завершує масштабну процедуру кваліфікаційного оцінювання всіх суддів країни. Крім того, ми оголосили другий конкурс до Верховного Суду, а також конкурси до новостворених Вищого суду з питань інтелектуальної власності та Вищого антикорупційного суду. Саме у формуванні останнього нам допомагатимуть міжнародні експерти з відмінною репутацією. Наголошую, що всі ці процеси Комісія проводить одномоментно в часі. Упевнений, що такої кількості процедур щодо судової влади не проводили у жодній країні», – сказав Сергій Козьяков.

Участь у найбільшому форумі ОБСЄ у галузі основоположних прав та свобод людини, верховенства права, демократії, толерантності та недискримінації беруть делегації 57 держав-учасниць ОБСЄ, неурядові організації цих країн та представники громадянського суспільства.

Вci новини
Перейти на початок