Версiя для друку

Оцінювання професійної діяльності суддів

Оцінювання професійної діяльності суддів

Сьогодні, 24 квітня, Вища кваліфікаційна комісія суддів України спільно з проектом USAID «Справедливе правосуддя», проектом ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ проводить міжнародний семінар на тему «Оцінювання професійної діяльності суддів».

До участі у семінарі запрошені: члени та представники секретаріату Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради юстиції, Ради суддів України, Національної школи суддів України, суддівського корпусу, науковці, міжнародні експерти а також представники донорських організацій, що здійснюють підтримку процесів добору суддів та дисциплінарної практики в Україні.

Під час семінару будуть розроблені рекомендації для Комісії щодо запровадження сталого механізму і процедурної бази для кваліфікаційного оцінювання суддів, які відповідатимуть міжнародним стандартам.

Учасники заходу обговорять виклики та ймовірні ризики, пов’язані з кваліфікаційним оцінюванням суддів, з огляду на практику Європейського суду з прав людини.

Усі напрацювання міжнародних та національних експертів використовуватимуться у подальшій діяльності робочої групи Комісії щодо запровадження системи кваліфікаційного оцінювання суддів.

Прес-служба Комісії

Вci новини
Перейти на початок