Версiя для друку

До уваги кандидатів на посаду судді вперше, які перебувають у резерві на заміщення вакантних посад судді

23 квітня 2015 року Вищою кваліфікаційною комісією суддів України затверджені:

- Положення про проведення Вищою кваліфікаційною комісією суддів України конкурсу на зайняття вакантної посади судді місцевого суду загальної юрисдикції серед кандидатів на посаду судді вперше, зарахованих до резерву на заміщення вакантних посад суддів. З текстом затвердженого Положення про проведення конкурсу можна ознайомитися тут.

- Умови проведення Вищою кваліфікаційною комісією суддів України конкурсу на зайняття вакантної посади судді місцевого суду загальної юрисдикції серед кандидатів на посаду судді вперше, зарахованих до резерву на заміщення вакантних посад суддів. З текстом затверджених Умов проведення конкурсу можна ознайомитися тут.

- Форма і зміст анкети кандидата на посаду судді, що подається для участі у доборі на посаду судді. Зі зразком анкети затвердженої форми та її змістом можна ознайомитися тут.

- Зазначаємо, що перелік місцевих судів загальної юрисдикції, в яких наявні вакантні посади судді та кількість таких посад, буде розміщений на веб-сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України після розгляду Комісією заяв суддів про переведення їх до інших місцевих судів.

Вci новини
Перейти на початок