Версiя для друку

Представникам Європейської Бізнес Асоціації розповіли про зміни, які очікують на вітчизняний бізнес у результаті судової реформи

Представникам Європейської Бізнес Асоціації розповіли про зміни, які очікують на вітчизняний бізнес у результаті судової реформи

У понеділок, 3 квітня 2017 року, Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков та член Комісії Андрій Козлов взяли участь у зустрічі з представниками компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації. Учасники заходу обговорили процес реформування української судової системи і перебіг конкурсу до нового Верховного Суду, а також поділилися думками з приводу того, які зміни чекають на вітчизняний бізнес у результаті судової реформи.

Голова Комісії Сергій Козьяков детально розповів присутнім про зміни до Конституції у частині правосуддя, особливості конкурсних процедур у процесі створення нового Верховного Суду, а також про особливості роботи ВККСУ у нинішній час. Зокрема, Голова Комісії наголосив на безпрецедентності такого конкурсу для нашої країни та на тій відповідальності, яку Комісія та її члени несуть перед українським суспільством.

Сергій Козьяков також підсумував перший етап кваліфікаційного оцінювання кандидатів до Верховного Суду та розповів учасникам зустрічі про випробування, які очікують на кандидатів під час другого етапу. Таким чином, перший етап подолали 382 кандидати, серед яких: 73 % – діючі судді різних рівнів, по 10 % – адвокати та науковці, які вперше в історії України мають змогу претендувати на посаду судді, а також 7 % – кандидати із сукупним юридичним стажем. За словами Голови Комісії, кількість так званих «кандидатів з-поза системи» наразі значно перевищує кількість адвокатів та науковців у вищих судових інстанціях багатьох європейських країн.

«Ми добре розуміємо, що чим ближче до закінчення конкурс до найвищої судової інстанції, тим більше критики лунатиме на адресу Комісії та окремих її членів. Однак ми рішуче налаштовані провести конкурс прозоро та на найвищому рівні», – наголосив Голова ВККСУ.

Своєю чергою, Андрій Козлов детально ознайомив присутніх з системою тестування кандидатів на посади суддів Верховного Суду на другому етапі кваліфікаційного оцінювання. Він також зазначив, що головна мета конкурсу – відібрати на посади суддів Верховного Суду професійних, інтелектуальних та доброчесних людей.

За словами Козлова, класичні для західного світу тести, зокрема тест на загальні здібності (General Skills Test) та психологічний тест MMPI-2, дають можливість з високою точністю визначити компетентнісні, морально-психологічні та етичні характеристики учасника змагань. Також тести розроблено таким чином, щоб унеможливити фальсифікацію результатів.

Крім того, Андрій Козлов зорієнтував представників вітчизняного бізнесу, на які зміни їм слід очікувати у результаті створення нового Верховного Суду. «Сьогодні в Україні непрогнозована ситуація у будь-якому секторі ведення бізнесу. Звертаючись до суду, не можна передбачити, яким буде рішення, і «2+2» не завжди дорівнює «4». Завдяки тому, що ми наповнюємо суди новою якістю, очікуємо, що рішення в однотипних справах стануть прогнозованими, бізнес буде це розуміти та довіряти українським судам», – наголосив Козлов.

Насамкінець зустрічі відбулася активна дискусія. Серед іншого представників бізнесу цікавив кількісний склад та особливості роботи майбутнього Верховного Суду, антикорупційні запобіжники, передбачені судовою реформою, та послідовність етапів реформування вітчизняної судової системи. Зокрема, представники Асоціації наголосили на необхідності вирішення нагальних проблем судів першої інстанції, а саме питання добору нових суддів та ґрунтовної зміни якості судочинства.

Цього ж дня Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила добір кандидатів на посаду судді місцевого суду з урахуванням 600 прогнозованих вакантних посад суддів місцевого суду.

Вci новини
Перейти на початок