Версiя для друку

Представники Комісії обговорили з експертами Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» напрями співпраці у сфері комунікації

Представники Комісії обговорили з експертами Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» напрями співпраці у сфері комунікації

20 квітня 2017 року представники Вищої кваліфікаційної комісії суддів України зустрілися з комунікаційним менеджером Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Дар’єю Дикою.

Також у обговоренні Проект ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» представляли координатор Проекту Довидас Віткаускас та національний експерт Оксана Матіяш.

Під час зустрічі сторони обговорили зовнішню систему комунікації Комісії з медіа та громадськістю, а також проаналізували поточні потреби Комісії у забезпеченні максимальної гласності та відкритості процедур у ході здійснення своїх повноважень.

У результаті зустрічі сторони погодили майбутні напрями та строки співпраці у сфері комунікації.

Довідково:

Проект «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», який впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, надає допомогу в розробці загальної стратегії реформ сектору юстиції. Ця ініціатива, тривалістю в три роки, об’єднує більшість установ сфери юстиції України для того, щоб розробити і впровадити загальну і колективну стратегію реформ. Стратегія впроваджується за допомогою механізму координації між установами сфери юстиції і буде реалізована шляхом гарантованого довгострокового фінансування з боку Уряду України.

Вci новини
Перейти на початок