Версiя для друку

Представники Комісії знайомляться з досвідом Італії у навчанні суддів

Представники Комісії знайомляться з досвідом Італії у навчанні суддів

11-15 грудня 2017 року відбувається робочий візит представників української судової влади до Італії. Вищу кваліфікаційну комісію суддів України представляють член Комісії Тарас Лукаш та керівник секретаріату Комісії Олена Пономаренко.

Захід організовано спільно проектом Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» та Національною школою суддів України. Під час візиту обидві сторони зможуть обмінятися знаннями та досвідом щодо навчання суддів і кандидатів на посаду судді в Італії та в Україні.

Також обговорюватимуться питання щодо участі судової гілки влади Італії у виконанні рішень Європейського суду з прав людини.

Представники української делегації уже відвідали Верховний касаційний суд Італії, поспілкувавшись з суддями Лусією Тріа, Валерією Пікконе та Джанлукою Ґрассо. На зустрічі йшлося про вплив практики Європейського суду з прав людини на практику Верховного касаційного суду.

Під час візиту до Італії заплановано зустрічі у Міністерстві юстиції, Міністерстві закордонних справ та міжнародної співпраці, школі судівництва, Апеляційному суді міста Флоренції. 

До складу делегації увійшли: ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук, проректор Національної школи суддів України Наталія Шукліна, голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, начальник відділу науково-методичного супроводження психологічної підготовки суддів Національної школи суддів України Ганна Савченко, начальник відділу підготовки викладачів (тренерів)-радник Національної школи суддів України Ольга Шаповалова, начальник відділу міжнародного співробітництва Національної школи суддів України Тетяна Пустовойтова.

Довідково:

Проект «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» імплементується завдяки фінансовому внеску Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії і є продовженням роботи, розпочатої Радою Європи стосовно питань реформування судової системи України. Його метою є подальше наближення української системи правосуддя до стандартів та рекомендацій Ради Європи.

Вci новини
Перейти на початок