Версiя для друку

Реалізація ефективної судової реформи – пріоритет для бізнесу

Реалізація ефективної судової реформи – пріоритет для бізнесу

У вівторок, 20 грудня 2016 року, відбулася зустріч голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Козьякова з представниками компаній-членів Американської торговельної палати в Україні (далі – Палата). У ході зустрічі учасники обговорили перебіг судової реформи в Україні та її найважливішого етапу – конкурсу на посади суддів нового Верховного Суду, який буде сформовано під час реформи замість існуючого Верховного Суду України.

Голова Комісії Сергій Козьяков детально розповів присутнім про роль судової реформи, адже вона докорінно змінює сферу правосуддя та судочинства в Україні.

Зокрема, реформа впроваджує триланкову систему судоустрою замість чотириланкової з новим Верховним Судом як найвищою судовою інстанцією, передбачає створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності та Вищого антикорупційного суду, впроваджує обов’язкову процедуру кваліфікаційного оцінювання суддів за трьома базовими критеріями (компетентність, професійна етика, доброчесність), позбавляє суддів абсолютного імунітету на користь функціонального. Нарешті зміни до законодавства про судоустрій дали можливість ставати суддями правникам з-поза судової системи, а саме науковцям та адвокатам, що відповідають кваліфікаційним вимогам.

Голова Комісії також поділився з присутніми найсвіжішими новинами щодо конкурсу на 120 вакантних місць суддів нового Верховного Суду, який розпочався 7 листопада 2016 року та триватиме до кінця березня 2017 року. Так, станом на 20 грудня 2016 року Комісія допустила до участі у конкурсі 653 кандидати з 846, які подали свої документи для участі у конкурсі. Саме ці фахівці, серед яких не лише професійні судді, а науковці і адвокати, під час непростих конкурсних процедур змагатимуться за право стати суддями нового Верховного Суду.

Процес формування Верховного Суду, на думку Сергія Козьякова, є найважливішим національним проектом на наступні 25 років. Саме протягом такого терміну зможе працювати кандидат на посаду судді Верховного Суду, якщо на момент перемоги у конкурсі йому виповниться 40 років. «Зміниться не один президент, сотні міністрів, тисячі депутатів, а судді Верховного Суду залишаться працювати і їх рішення, як очікується, матимуть силу прецеденту», − зауважив Сергій Козьяков. Наразі закінчується перший етап конкурсу – допуск кандидатів до участі у конкурсі, остаточні результати якого стануть відомими не пізніше 30 березня 2017 року.

Голова Комісії звернув увагу на безпрецедентну можливість громадськості брати участь у процесі відбору кандидатів у судді. Для цього при ВККСУ створено Громадську раду доброчесності (далі – Рада), завданням якої є сприяння у роботі Комісії через надання вмотивованих висновків про кандидатів на посади суддів. «У світі немає настільки тісної співпраці з громадськістю при відборі суддів, як це тепер є в Україні. Ми дуже розраховуємо на конструктивну допомогу Ради у цьому процесі», − зауважив Сергій Козьяков.

Він також звернувся до членів Палати з пропозицією не залишатись осторонь та повідомляти про кандидатів, якщо така інформація є достовірною, Громадській раді доброчесності і ВККСУ, щоб у Комісії була можливість врахувати її на етапах проведення конкурсу.

Сергій Верланов, співголова Комітету Палати з питань правової політики, який нещодавно був обраний членом Ради, виступив модератором заходу та відповів на питання, що стосуються діяльності Ради та її ролі у забезпеченні оновлення складу суддів. До того ж він зазначив, що у рамках Палати вже два роки активно функціонує Комітет з питань правової політики, один з пріоритетів якого є проведення ефективної судової реформи, оскільки це питання дуже важливе для бізнесу. Палата «як голос бізнесу» зауважує, що у цьому контексті робота Вищої кваліфікаційної комісії суддів України як органу, який здійснює відповідні функції, має надзвичайно велике значення.

Вci новини
Перейти на початок