Версiя для друку

Робоча зустріч Голови Комісії з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Послом п. Вайдотасом Верба

Робоча зустріч Голови Комісії з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Послом п. Вайдотасом Верба

17 травня 2016 року відбулася робоча зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Послом паном Вайдотасом Верба.

Пан Вайдотас Верба розповів про основні цілі та завдання діяльності проектів ОБСЄ. Пан Посол зазначив, що головною вимогою країн-учасників ОБСЄ, які виступають донорами проектів, є міжнародний незалежний аудит стану реалізації програм співпраці. Таким чином, діяльність проектів є відкритою, прозорою, ефективною та спрямованою на досягнення конкретних результатів.

Голова Комісії Сергій Козьяков ознайомив пана Посла з основними процедурами, що здійснюються Комісією для забезпечення реалізації повноважень, якими наділено Комісією, та викликами, що постали у зв’язку зі здійсненням судової реформи.

Сергій Козьяков також детально зупинився на планах та перспективах діяльності Комісії. Зокрема, Голова вказав на необхідність швидкого вирішення питання проведення конкурсу на посади суддів Верховного Суду України з огляду на надзвичайну важливість роботи повного складу Верховного Суду для сталого розвитку судової системи України.

Окремо було обговорено проміжні результати первинного кваліфікаційного оцінювання суддів.

У зустрічі також взяла участь менеджер національних проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Наталія Ступницька.

Підсумовуючи зустріч, пан Вайдотас Верба високо оцінив перетворення у судовій системі України, суб’єктом яких є Комісія, висловив готовність надати підтримку та співпрацювати для досягнення поставлених цілей.

Довідково:

Координатор проектів ОБСЄ в Україні реалізує проекти, які стосуються широкого спектру питань, таких як правова реформа; освіта в сфері прав людини; боротьба з організованою злочинністю, тероризмом та торгівлею людьми; контроль за озброєннями та реформування збройних сил; захист довкілля; правоохоронна діяльність та безпека кордонів; свобода ЗМІ; вибори; належне урядування та ґендерна рівність.

Вci новини
Перейти на початок