Версiя для друку

Робоча зустріч Голови Комісії з Тимчасовим повіреним у справах Федеративної Республіки Німеччина

Робоча зустріч Голови Комісії з Тимчасовим повіреним у справах Федеративної Республіки Німеччина

7 листопада 2016 року відбулася робоча зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з Тимчасовим повіреним у справах Федеративної Республіки Німеччина паном Вольфґанґом Біндзайлем.

Голова Комісії ознайомив пана Біндзайля з основними процедурами, що здійснюються Комісією для забезпечення реалізації нею своїх повноважень, та проблемними питаннями, що постали перед Комісією у зв’язку зі здійсненням судової реформи.

Сергій Козьяков також детально розповів про плани та перспективи діяльності Комісії у розрізі нових повноважень відповідно до конституційних змін та нової редакції Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Зокрема, Голова Комісії зосередив увагу присутніх на процесі підготовки до конкурсу з призначення суддів нового Верховного Суду та наголосив на надзвичайній важливості завершення конкурсу у передбачені законом строки.

Підсумовуючи зустріч, пан Вольфґанґ Біндзайль високо оцінив перетворення у судовій системі України, суб’єктом яких є Комісія, та побажав подальшої успішної реалізації судової реформи.

Вci новини
Перейти на початок