Версiя для друку

Робочі будні та спортивні досягнення

Робочі будні та спортивні досягнення

У період відпусток працівники Вищої кваліфікаційної комісії суддів України не лише приділяють увагу основній роботі, а й мають можливість підтримувати себе у хорошій фізичній формі. Літо вийшло на фінішну пряму і вже невдовзі насичена подіями у Комісії осіння пора вимагатиме від її працівників максимальної концентрації та зусиль.

Футбольний колектив ВККСУ продовжує щотижневі тренування у неробочий час. Максим Зінченко, Євген Лісовський, Михайло Золотар, Віктор Шевченко, Даніїл Новов, Дмитро Кротенко, Вадим Степаненко, Роман Корчук, Вадим Музичук, Андрій Прищепчук, Олег Рибчукта інші готуються до турніру з міні-футболу серед суддів та працівників судових установ «Кубок Феміди».

10 вересня у Києві за підтримки Міністерства молоді та спорту України відбудеться забіг присвячений Дню фізичної культури та спорту в Україні. Уже зареєструвалися та розпочали тренування до забігу INTERSPORT UKRAINE RUN 2016 Роксолана Івашків, Бойко Вікторія, Боднар Наталія та Євген Лісовський.

Чимало зусиль доведеться докласти і завідувачу сектору патронатної служби Голови Комісії Галині Терпяк, яка готується до марафонської дистанції. 42 кілометри Галина планує здолати у міжнародних змаганнях Wizz Air Kyiv City Marathon , які відбудуться 9 жовтня.

Вci новини
Перейти на початок