Версiя для друку

Робочий візит до Естонської Республіки

Робочий візит до Естонської Республіки

14-18 лютого 2017 року представник Вищої кваліфікаційної комісії суддів України взяв участь у робочому візиті до м. Таллінн (Естонська Республіка) у складі делегації від України. Візит, присвячений ознайомленню з системою комунікації уряду Естонії у сфері судоустрою, здійснювався за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

У рамках заходу делегація відвідала Міністерство юстиції Естонії, де поспілкувалася з представниками департаменту з питань комунікації та ознайомилася з особливостями судової системи Естонської Республіки.

Також члени делегації відвідали Генеральну прокуратуру Естонії, де українським гостям показали спеціально обладнані приміщення для прес-конференцій та інших заходів спілкування зі ЗМІ, розповіли про процедуру реєстрації представників преси для участі у таких заходах.

Програма поїздки також передбачала відвідання Парламенту Естонії. Зокрема, учасники української делегації зустрілися з Кеном-Марті Вахером, головою конституційного комітету Парламенту Естонії, екс-міністром юстиції та внутрішніх справ Естонії, й обговорили актуальні проблеми Естонії у сфері судоустрою, а також кроки уряду в їх розв’язанні.

Своєю чергою українські представники розповіли про перебіг судової реформи в Україні, проінформувавши про низку важливих змін для зміцнення незалежності й відкритості судової системи України, вжитих з метою відновлення довіри суспільства до судової влади.

Окрім того, делегація відвідала офіс уряду Республіки Естонія. Представники офісу ознайомили українських колег з особливостями функціонування урядової системи комунікації, її основними завданнями, принципами та методами роботи.

Вci новини
Перейти на початок