Версiя для друку

Щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів міжнародної допомоги

Щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів міжнародної допомоги

Чергова зустріч донорів та виконавців проектів/програм у галузі верховенства права відбулася 7 червня 2017 року. Захід було організовано Програмою USAID з реформування сектору юстиції «Нове правосуддя».

Від Комісії в обговоренні взяли участь начальник управління інформаційних технологій Денис Мамченко та заступник директора департаменту - начальник відділу статистично-аналітичної роботи департаменту суддівської кар'єри секретаріату Комісії Олег Рибчук.

Під час зустрічі було презентовано та обговорено звіт про досвід Одеської області у впровадженні електронного суду, підготовлений Володимиром Куценко, керівником територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області.

Перед учасниками заходу також виступив Дмитро Дубінко, виконувач обов’язків генерального директора Державного підприємства «Інформаційні судові системи», який поінформував присутніх про перспективи міграції електронного суду до Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.   

На заході також були присутні представники Ради суддів України,  Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, а також міжнародна донорська спільнота. 

Довідково:

Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) працює в Україні з жовтня 2016 року.

Мета програми – надання підтримки судовій владі, уряду, парламенту, громадянському суспільству та народу України у здійсненні судової реформи з урахуванням конституційних змін 2016 року та Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015–2020 роки.

Вказана Програма ґрунтується на здобутках попередніх Проектів USAID «Україна: верховенство права» й «Справедливе правосуддя» та використовує їх досягнення для координації тісної співпраці з українськими партнерами, проектами USAID та Уряду США й іншими проектами міжнародних донорських організацій в Україні.

Вci новини
Перейти на початок