Версiя для друку

Сергій Козьяков взяв участь у конференції «Електронні суди в Європі»

Сергій Козьяков взяв участь у конференції «Електронні суди в Європі»

5−6 грудня 2018 року у Відні, Австрія, в рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство» відбулася конференція «Електронні суди в Європі», присвячена обговоренню існуючих інформаційних рішень щодо електронного документообігу в Європейському Союзі. Близько 200 представників країн-членів ЄС, установ ЄС та країн Східного партнерства зустрілися, щоб поділитися експертними думками. Участь у заході взяв і Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков.

До складу української делегації також увійшли заступник Голови ВРП Вадим Беляневич, члени ВРП Тетяна Малашенкова та Анатолій Мірошниченко, Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук.

Спікерами конференції виступили представники Федерального міністерства юстиції Австрії Майкл Шванда, Томас Готвальд, Мартін Шнайдер, Джозеф Мозер, Мартін Хакл та Крістіан Гесек, представник Європейської Комісії Александра Джур-Шрьодер, заступник Директору Генерального директорату з правосуддя та внутрішніх справ Ради Європейського Союзу Ален Пієт, представник Ради Європи Георг Става, представник Асоціації суддів Австрії Сабін Матейка, представник Поштової служби Австрії Мартін Вульф, представник Центральної прокуратури Австрії з питань боротьби з економічними злочинами та корупцією Матіас Пуркарт, представники Австрійського федерального обчислювального центру Роберт Бехр та Йоганн Кікінджер, а також експерти держав−членів Європейського Союзу з Естонії, Словаччини, Румунії, Німеччини, Італії, Нідерландів, Фінляндії, Хорватії тощо.

Учасники заходу обговорили «цифрову» стратегію та ініціативи «Правосуддя 3.0» в Австрії, e-CODEX, інновації, які сприяють європейському електронному правосуддю, цифрові системи обміну електронними доказами, інформаційні технології у праві і штучний інтелект, застосування електронних доказів та судової експертизи у сфері інформаційних технологій, а також інші питання, пов’язані з електронною юстицією.

Захід організовано Федеральним міністерством з питань конституції, реформ, дерегуляції та юстиції Австрії в межах головування Австрії в Раді Європейського Союзу у 2018 році.

Вci новини
Перейти на початок