Версiя для друку

Станіслав Щотка розповів про судову реформу в Україні на засіданні Підкомітету «Юстиція, свобода та безпека» Комітету асоціації між Україною та ЄС

Станіслав Щотка розповів про судову реформу в Україні на засіданні Підкомітету «Юстиція, свобода та безпека» Комітету асоціації між Україною та ЄС

1 червня 2018 року заступник Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Станіслав Щотка з робочим візитом у складі української делегації відвідав Брюссель.

Він узяв участь у роботі четвертого засідання Підкомітету «Юстиція, свобода та безпека» Комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом.

Станіслав Щотка під час сесії Виконання Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів розповів про реформу судоустрою та судочинства в Україні.

Він закцентував увагу на масштабності конкурсу до Верховного Суду і наголосив, що цей конкурс став важливим здобутком судової реформи в Україні. Також Станіслав Щотка ознайомив присутніх з перебігом кваліфікаційного оцінювання суддів на відповідність займаній посаді.

Окрім зазначених процедур, які належать до компетенції Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, заступник Голови ВККСУ не оминув  і добір кандидатів на посаду судді місцевого суду. Він зауважив, що наразі в Комісії триває робота з проведення конкурсу до Вищого суду з питань інтелектуальної власності. Відповідаючи на питання, Станіслав Щотка підкреслив, що Комісія готова кваліфіковано та якісно провести конкурсні процедури зі створення Вищого антикорупційного суду. 

Зазначимо, що до складу Української делегації також увійшли представники Міністерства юстиції України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Генеральної прокуратури України та інші.

Вci новини
Перейти на початок