Версiя для друку

Судді, стосовно яких Комісією протягом 2012-2017 років ухвалювалися рішення про направлення рекомендації про звільнення з посади судді

Судді, стосовно яких Комісією протягом 2012-2017 років ухвалювалися рішення про направлення рекомендації про звільнення з посади судді

У відповідь на звернення, які надходять до Комісії щодо кількості суддів, яких притягнуто до дисциплінарної відповідальності та стосовно яких направлено рекомендації про звільнення з посади судді, повідомляємо, що протягом 2012-2017 років Комісією ухвалено такі рішення стосовно 528 суддів.

Зазначаємо, що до 2015 року вказані рішення ухвалювалися попереднім складом Комісії. Рекомендації про звільнення з посади судді за цей період були направлені стосовно 31 судді.

Кількість суддів, стосовно яких Комісією направлено рекомендацію про звільнення з посади протягом 2015-2017 років, – 497 осіб.

Зі списком суддів, стосовно яких Комісією протягом 2012 року ухвалено рішення про направлення рекомендації про звільнення з посади, можна ознайомитись за цим посиланням.

Зі списком суддів, стосовно яких Комісією протягом 2013 року ухвалено рішення про направлення рекомендації про звільнення з посади, можна ознайомитись за цим посиланням.

Зі списком суддів, стосовно яких Комісією протягом 2014 року ухвалено рішення про направлення рекомендації про звільнення з посади, можна ознайомитись за цим посиланням.

Зі списком суддів, стосовно яких Комісією протягом 2015 року ухвалено рішення про направлення рекомендації про звільнення з посади, можна ознайомитись за цим посиланням.

Зі списком суддів, стосовно яких Комісією протягом 2016 року ухвалено рішення про направлення рекомендації про звільнення з посади, можна ознайомитись за цим посиланням.

Зі списком суддів, стосовно яких Комісією протягом 2017 року ухвалено рішення про направлення рекомендації про звільнення з посади, можна ознайомитись за цим посиланням.

Вci новини
Перейти на початок