Версiя для друку

Член кваліфікаційної палати Андрій Василенко взяв участь у засіданні Керівного комітету з імплементації Плану дій Ради Європи для України

Член кваліфікаційної палати Андрій Василенко взяв участь у  засіданні Керівного комітету з імплементації Плану дій Ради Європи для України

12 червня 2017 року у Міністерстві закордонних справ України відбулося засідання Керівного комітету з імплементації Плану дій Ради Європи для України.

Метою заходу стало обговорення поточних результатів імплементації Плану дій РЄ для України на 2015-2017 роки та визначення пріоритетних напрямів Плану дій на наступні три роки.

Засідання відкривали заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця та Директор Офісу Генерального директорату програм Ради Європи Верена Тейлор. Далі обговорення було поділено за тематичними сесіями, під час яких можливість виступити отримали представники РЄ та органів влади України.

Вищу кваліфікаційну комісію суддів України на засіданні представляв член кваліфікаційної палати Андрій Василенко. Він розповів про результати роботи Комісії в частині реалізації Плану дій РЄ для України на
2015-2017 роки та подякував за експертну підтримку Комісії у розпочатому у 2016 році первинному кваліфікаційному оцінюванні суддів та конкурсі на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду, отриману в рамках співпраці Комісії та Проекту РЄ «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні».

Нагадаємо, що 21 січня 2015 року на засіданні Комітету міністрів Ради Європи було ухвалено План дій РЄ для України на 2015-2017 роки, який розроблявся РЄ спільно з органами влади України. Документом визначено основні напрями роботи, в рамках яких РЄ надаватиме Україні підтримку: конституційна реформа та функціонування демократичних інституцій; реформа судової системи; реформа кримінальної юстиції та правоохоронних органів; зміцнення демократичного управління та реформа місцевого самоврядування, зокрема децентралізація; боротьба з економічними злочинами та корупцією; захист прав людини.

Окрім органів виконавчої влади партнерами РЄ в рамках Плану дій є органи судової влади, прокуратури та адвокатури, профільні комітети Верховної Ради України, громадянське суспільство.

Вci новини
Перейти на початок