Версiя для друку

Членам Комісії надано рекомендації щодо формулювання запитань під час співбесіди з кандидатами до Верховного Суду

Членам Комісії надано рекомендації щодо формулювання запитань під час співбесіди з кандидатами до Верховного Суду

4 травня 2017 року у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбулася зустріч членів Комісії з представником компанії «ОС Україна» Анастасією Дьоміною, координатором Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Довидасом Віткаускасом та експертом із комунікацій Проекту Дар’єю Дикою.

Експерти компанії «ОС Україна», яка проводила психологічне тестування кандидатів до Верховного Суду, проаналізували запитання, що ставилися членами Комісії протягом трьох днів співбесід із кандидатами. Врахувавши звіти психологів за результатами тестів, та задля вдосконалення процедури співбесіди Анастасія Дьоміна запропонувала низку запитань для цього етапу конкурсу.

Члени Комісії також отримали рекомендації щодо виявлення основних морально-психологічних якостей кандидатів.

Нагадаємо, що психологічне тестування кандидатів стало можливим завдяки фінансовій та організаційній допомозі Проекту «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні».  

Довідково:

Проект «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», який впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, надає допомогу в розробленні загальної стратегії реформ сектору юстиції. Ця ініціатива, тривалістю в три роки, об’єднує більшість установ сфери юстиції України для того, щоб розробити і впровадити загальну і колективну стратегію реформ за допомогою координації між установами сфери юстиції. Її буде реалізовано шляхом гарантованого довгострокового фінансування Урядом України.

Вci новини
Перейти на початок