Версiя для друку

Третє засідання Підкомітету «Юстиція, свобода та безпека» Комітету асоціації Україна-ЄС

Третє засідання Підкомітету «Юстиція, свобода та безпека» Комітету асоціації Україна-ЄС

14 червня 2017 року у Києві відбулося третє засідання Підкомітету «Юстиція, свобода та безпека» Комітету асоціації Україна – ЄС, утвореного рішенням Ради асоціації відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і його державами-членами.

Основними питаннями, що обговорювалися, були лібералізація візового режиму та переміщення осіб, верховенство права, реформа юстиції, запобігання та боротьба з корупцією, захист персональних даних, боротьба та запобігання кримінальним та іншим протиправним діям, управління кордонами та інші питання.

Комісію на заході представляв директор департаменту суддівської кар’єри секретаріату Комісії Тарас Нешик.

Також на засіданні були присутні представники Міністерства юстиції, Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Генеральної прокуратури України, Державної служби фінансового моніторингу України, Національної поліції України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства закордонних справ України, Секретаріату ВРУ з прав людини, Міністерства соціальної політики України, Державної міграційної служби України, національного агентства з питань запобігання корупції України, Служби безпеки України та Національного антикорупційного бюро України.   

Представники міжнародних організацій, дипломатичних установ, партнерів та донорів повідомили на зустрічі, що ретельно спостерігають за діяльністю Комісії та позитивно оцінюють її кроки у проведенні судової реформи, починаючи з первинного кваліфікаційного оцінювання суддів, та, зокрема, у проведенні конкурсу до Верховного Суду.

Додатково: Комітет асоціації Україна-ЄС, утворений рішенням Ради асоціації між Україною та Європейським Союзом 15 грудня 2014 року. Підкомітети створюються для надання допомоги Комітетові асоціації, які є постійно діючими органами Ради асоціації. Комітет і Підкомітети діють у складі делегацій України та Європейського Союзу.

Вci новини
Перейти на початок