Версiя для друку

У Комісії відбулася зустріч з радником Проекту Твіннінг «Посилення інституційної спроможності Верховного суду України у сфері захисту прав людини на національному рівні»

У Комісії відбулася зустріч з радником Проекту Твіннінг «Посилення інституційної спроможності Верховного суду України у сфері захисту прав людини на національному рівні»

20 квітня 2017 року керівник секретаріату Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Олена Пономаренко провела робочу зустріч з радником Проекту Твіннінг «Посилення інституційної спроможності Верховного суду України у сфері захисту прав людини на національному рівні» Яутріте Бріеде та асистентом радника Проекту Олександром Бідним.

Темою зустрічі стало питання організації Проектом тренінгу для переможців конкурсу до Верховного Суду за участю іноземних експертів – суддів верховних судів країн-членів ЄС. 

Сторони обговорили процедуру проведення конкурсу до Верховного Суду та погодили можливі дати тренінгу. Крім того, гості заходу подякували представникам Комісії за інформативну зустріч та побажали успіхів на завершальній стадії конкурсу – проведення співбесіди з кандидатами на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду.

Довідково:

6 березня 2017 року розпочато реалізацію Проекту Твіннінг «Посилення інституційної спроможності Верховного суду України у сфері захисту прав людини на національному рівні».

Метою Проекту є посилення незалежності та ефективності судової влади за рахунок впровадження європейських стандартів, а також підвищення інституційної спроможності Верховного Суду, що дозволить сформувати єдину судову практику при здійсненні правосуддя, сприятиме зміцненню верховенства права в Україні.

Вci новини
Перейти на початок