Версiя для друку

У конкурсі до Верховного Суду ще 7 кандидатів підтвердили здатність здійснювати правосуддя

У конкурсі до Верховного Суду ще 7 кандидатів підтвердили здатність здійснювати правосуддя

На пленарному засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 16 червня 2017 року, розглядалося питання про підтвердження здатності кандидатами на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду здійснювати правосуддя у відповідному суді, стосовно яких оголошено перерву. У засіданні взяли участь 12 кандидатів.  

За результатами засідання Комісія вирішила, що семеро кандидатів за критеріями професійної етики та доброчесності підтвердили здатність здійснювати правосуддя у касаційному суді у складі Верховного Суду. Стосовно цих кандидатів Комісія у складі колегії завершить проведення кваліфікаційного оцінювання.

Троє кандидатів визнані такими, що не підтвердили здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді.

Стосовно двох кандидатів Громадська рада доброчесності скасувала власний висновок. Відтак Комісія у повному складі припинила розгляд цього питання. Кваліфікаційне оцінювання цих кандидатів буде продовжено у засіданні відповідної колегії Комісії.   

Нагадаємо, що засідання Комісії відбуваються у пленарному складі стосовно осіб, щодо яких Громадська рада доброчесності надала висновок про невідповідність кандидата критеріям професійної етики та доброчесності. Для подолання негативного висновку потрібно щонайменше 11 голосів членів Комісії.

Вci новини
Перейти на початок