Версiя для друку

Відбулась робоча зустріч керівника секретаріату Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з представниками Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні (EUAM)

Відбулась робоча зустріч керівника секретаріату Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з представниками Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні (EUAM)

08 квітня 2016 року Олена Пономаренко, керівник  секретаріату Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, провела робочу зустріч з представниками Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні (EUAM). Учасники заходу обговорили перспективні напрями співпраці секретаріату з Проектом EUAM.

Представники Проекту Джон Каббон, стратегічний радник з питань судової реформи, Клеменс Мюллер, стратегічний радник з питань боротьби з корупцією, та Олена Точиловська, спеціаліст з питань реформування судової системи, спілкувалися на тему антикорупційних заходів у судочинстві.

Зокрема, сторони обговорили необхідність розроблення і проведення антикорупційних тренінгів для суддів, які здійснюють правосуддя в межах п’ятирічного терміну, а також для працівників секретаріату Комісії. Питання удосконалення управління та менеджменту Комісії, вивчення Європейського досвіду відсторонення судді від посади у зв’язку із притягненням до кримінальної відповідальності також стали предметом дискусії.

За результатами зустрічі представники Проекту EUAM висловили готовність детально проаналізувати наявні механізми застосування антикорупційних заходів, які діють у секретаріаті Комісії, та розробити низку тренінгів, які б і надалі сприяли впровадженню судової реформи, поліпшенню управління кадровим ресурсом, дотриманню співробітниками кодексу ділової поведінки та уникненню конфліктів інтересів при здійсненні ними повноважень.

Довідково:

Консультативна Місія Європейського Союзу в Україні консультує та надає підтримку відповідним державним органам України в секторі цивільної безпеки в концептуальному плануванні та послідовній реалізації їхніх комплексних і цілісних зусиль у реформуванні правоохоронних органів (поліції, Державної прикордонної служби України та Служби безпеки України) та органів системи верховенства права (судової системи та прокуратури), також в контексті наскрізних аспектів ефективного управління (боротьба з корупцією, права людини, реформа державного управління та стратегічні комунікації).    

Вci новини
Перейти на початок