Версiя для друку

Відбулася двостороння робоча зустріч з експертом Ради Європи Діаною Ковачевою

Відбулася двостороння робоча зустріч з експертом Ради Європи Діаною Ковачевою

22 березня 2017 року члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Михайло Макарчук, Андрій Василенко, Тарас Лукаш, Володимир Бутенко та Сергій Прилипко провели двосторонню робочу зустріч з заступником Уповноваженого з прав людини Республіки Болгарія, доктором міжнародного права та міжнародних відносин, міжнародним експертом Ради Європи Діаною Ковачевою.

Сторони відзначили важливість залучення громадськості у процесі добору суддів та обговорили роль Громадської ради доброчесності під час здійснення Комісією кваліфікаційного оцінювання суддів і кандидатів на посаду судді, а також процедурні аспекти взаємодії Громадської ради доброчесності та Комісії у світлі відповідності стандартам Ради Європи.

Також сторони обмінялися думками щодо алгоритму збору і опрацювання інформації Громадською радою доброчесності та обговорили юридичні наслідки надання останньою інформації і висновків щодо кандидатів на посаду суддів у рамках конкурсу до Верховного Суду.

Зустріч організовано за сприянням Проекту Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні».

Довідково:

Проект «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» імплементується завдяки фінансовому внеску Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії і є продовженням роботи, розпочатої Радою Європи стосовно питань реформування судової системи України. Його метою є подальше наближення української системи правосуддя до стандартів та рекомендацій Ради Європи.

Вci новини
Перейти на початок